id: sb5jhz
Projektor - PEA Wisła Malinka
Projektor - PEA Wisła Malinka
Opis zrzutki
Chcemy Was zaprosić do wspólnej akcji.
Od początku funkcjonowania naszego Centrum Malinka, planowaliśmy wyposażyć nasz obiekt w centralny projektor video.
Do czego będzie nam służył?
Pomysłów jest kilka:
- Kino Malinka ( dawnej kino Remiza) – możliwość wspólnego oglądania dobrych filmów, koncertów itp.
- Wyświetlanie treści multimedialnych w trakcie wydarzeń organizowanych w Centrum Malinka
- Udostępnianie dla szkół- projekcje filmów związanych z programem nauczania
- I wiele innych
Aby to się mogło wydarzyć, musimy taki projektor kupić.
To oczywiście wiąże się ze sporym wydatkiem.
Dlatego prosimy Was do włączenia się do zrzutki, którą uruchomiliśmy.
Lokalizacja
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.
Fajna akcja z tą zbiórką!