Mieszkanie ID: 26ee8e

Mieszkanie ID: 26ee8e

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

796 zł z 270 000 zł

0%

796 zł

796 zł

z 270 000 zł
0%

Opis zrzutki

Pomóż niepełnosprawnemu zamieszkać we własnym mieszkaniu i w jego staraniach w usamodzielnieniu. To może być dla niego duży krok w życiu. A dla Ciebie czym będzie?

Jestem osobą niepełnosprawną i od początku mieszkam z rodziną. Czasem dla odciążenia mojej rodziny pomagają znajomi ale są to dość krótkotrwałe pomoce. Ja też nie bardzo chce być obciążeniem i dlatego moim marzeniem jest zamieszkać we własnym mieszkaniu. Dlatego też powstała ta zrzutka, która może zbliży mnie choć do urzeczywistnienia tego marzenia.

Niestety moja niepełnosprawność jest znaczna i sam nie mam szans zarobić choćby na tak małe mieszkanie. W mieszkaniu muszą być zainstalowane pomoce aby mógł samodzielnie się wykąpać i korzystać z w sposób bezpieczny z łazienki, kuchni czy nawet kłaść się do łóżka. Niestety w moim przypadku wiek nie działa na korzyść, ale póki jeszcze czuję się na siłach chciałbym choć spróbować życia samodzielnego. I tak będę potrzebował pomocy, ale takie mieszkanie znacznie mi ułatwi życie. Również moijej rodzinie przyniesie ulgę, tak sądzę. Moi rodzice są już w dość podeszłym wieku i chyba to jest ostatni moment na taki krok. Mam duże nadzieje że ta zrzutka bardzo mi pomoże i mojej rodzinie.

Mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym czyli dawniej to była pierwsza grupa. Dla potwierdzenia moijej sytuacji prześlę dokumenty do administracji tego portalu.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję, choćby to była przysłowiowa złotówka.

Wpłacający5

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
  • KR
    Kacper Rendaszka

    Cegiełka do cegiełki! Życzę spełnienia marzenia o swoim lokum!

    25 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

588 142 zrzutki

i zebrali

330 763 330 zł


A ty na co dziś zbierasz?