Opis zrzutki

Pomóż niepełnosprawnemu zamieszkać we własnym mieszkaniu i w jego staraniach w usamodzielnieniu. To może być dla niego duży krok w życiu. A dla Ciebie czym będzie?

Jestem osobą niepełnosprawną i od początku mieszkam z rodziną. Czasem dla odciążenia mojej rodziny pomagają znajomi ale są to dość krótkotrwałe pomoce. Ja też nie bardzo chce być obciążeniem i dlatego moim marzeniem jest zamieszkać we własnym mieszkaniu. Dlatego też powstała ta zrzutka, która może zbliży mnie choć do urzeczywistnienia tego marzenia.

Niestety moja niepełnosprawność jest znaczna i sam nie mam szans zarobić choćby na tak małe mieszkanie. W mieszkaniu muszą być zainstalowane pomoce aby mógł samodzielnie się wykąpać i korzystać z w sposób bezpieczny z łazienki, kuchni czy nawet kłaść się do łóżka. Niestety w moim przypadku wiek nie działa na korzyść, ale póki jeszcze czuję się na siłach chciałbym choć spróbować życia samodzielnego. I tak będę potrzebował pomocy, ale takie mieszkanie znacznie mi ułatwi życie. Również moijej rodzinie przyniesie ulgę, tak sądzę. Moi rodzice są już w dość podeszłym wieku i chyba to jest ostatni moment na taki krok. Mam duże nadzieje że ta zrzutka bardzo mi pomoże i mojej rodzinie.

Mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym czyli dawniej to była pierwsza grupa. Dla potwierdzenia moijej sytuacji prześlę dokumenty do administracji tego portalu.

Za wszelką pomoc bardzo dziękuję, choćby to była przysłowiowa złotówka.

Wpłacający 5

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • KR
    Kacper Rendaszka

    Cegiełka do cegiełki! Życzę spełnienia marzenia o swoim lokum!

    25 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 300 zrzutek

i zebrali

403 545 043 zł

A ty na co dziś zbierasz?