Koncert Uwielbienia Boga w Białej Podlaskiej Zakończona 31.05.2018r ID: 26sc29

Koncert Uwielbienia Boga w Białej Podlaskiej

Zebrano 235 zł
z kwoty 25 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

147
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


31 maja 2018 r., w uroczystość Bożego Ciała, w bialskim amfiteatrze odbędzie się Koncert Uwielbienia Boga pod hasłem „BIAŁA DLA JEZUSA”.

To wyjątkowy koncert energetycznej muzyki chrześcijańskiej na wysokim poziomie artystycznym, który jest inicjatywą świeckich ze wszystkich parafii miasta Biała Podlaska.

Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku. Zarówno tych, którzy odnaleźli już swoje miejsce w Kościele, jak i tych, którzy go wciąż poszukują. Wszystkich zaangażowanych w to dzieło łączy pragnienie służby Panu Bogu oraz wspólnego budowania wiary.

Wstęp wolny!!! Niezależnie od tego, czy jesteś jeszcze dzieckiem, czy masz już za sobą jakiś złoty jubileusz, na Koncert Uwielbienia każdy jest zaproszony! Mało tego, zaproszeni jesteśmy, aby tworzyć ten koncert, a nie tylko na nim być, ale również włączyć się w śpiew.

Podczas tego koncertu chcemy z wielką radością, w tym szczególnym dla wierzących dniu, uwielbiać Pana Boga za Jego obecność wśród nas i dziękować mu za wszelkie otrzymywane łaski oraz wołać o pomoc Ducha Świętego. Swoją radość z obecności Boga będziemy wyrażać śpiewem i tańcem, momentami wyciszenia i zadumą. Spotkanie to ma również na celu ukazanie prawdy, że każdy jest ważny i potrzebny. Będąc częścią Bożego planu jest niezastąpiony w swej odrębności i człowieczeństwie.

Pod koniec spotkania nastąpi uroczyste wprowadzenie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Wieczór Chwały zakończy się błogosławieństwem.

Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

G
100 zł
Grzegorz
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
RJ
25 zł
Radek Jarosiewicz
JM
10 zł
Jerzy Maleńczyk

Pierwsza wpłata

JM
10 zł
Jerzy Maleńczyk

Najwyższa wpłata

G
100 zł
Grzegorz
Nasi użytkownicy założyli

179 309 zrzutek

Pomóż zebrać 25 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

147
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.