Sterylizacja bezdomnych suczek na Ukrainie ID: 26tzzr

Sterylizacja bezdomnych suczek na Ukrainie ID: 26tzzr

7 310 zł z 10 000 zł

73%

7 310 zł

7 310 zł

z 10 000 zł

zakończona

zakończona

29.06.2019r

168

168

wspierających
73%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • wklejam link, bo nie umiem tu wkleić zdjęcia (zrzutka obcina), tam są wszystkie rachunki: https://www.facebook.com/groups/2061831827433938/permalink/2388084501475334/
  Czytaj więcej
 • Już zostało wysterylizowanych prawie 50 suczek z ulicy!!! Pomóżcie. Dziewczyny pełne ręce roboty mają- wyłapywanie, opieka, wypuszczanie, kontrola. A jeszcze ponad 500 psów w schronisku, brak auta, brak rąk do pomocy.. brak wolontariuszy. Podziwiam je za to co robią. Dlatego zrozumcie, że nie w kilka osób nie są w stanie zrobić pięknej akcji promocyjnej czy sprawozdawczej. Robią co mogą. Wspierajmy je, tam każdy grosz jest spożytkowany na ratunek psom!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbieramy pieniądze na sterylizację bezdomnych suczek na Ukrainie. Chcemy pomóc Marinie- wolontariuszce z Dniepropietrowska z Ukrainy : https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr/

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis Twojego zdjęcia. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis Twojego zdjęcia. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

Stwórz ciekawy i rzeczowy opis Twojego zdjęcia. Przyciągnij uwagę odbiorcy! :)

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

Twoje zdjęcie jest bardzo ciekawe. Co przedstawia?

Akcja- sterylizacja na Ukrainie!!! Przerwijmy przeklęty krąg rozmnażania cierpienia! Chcemy pomóc Marinie w sterylizacji bezdomnych suczek. Koszt jednej "sterylki" to ok. 25 euro.

Wyobraź sobie, że twoje życie to ciągły lęk, ból i walka. Boli cię brzuch- bo ostatnie co zjadłaś to zepsute kości ze spleśniałą bułką.. Musiałaś się śpieszyć, jadłaś ciągle oglądając za siebie, czy nie przyjdzie ten duży z rozerwanym uchem- bo ostatnio tak cię ugryzł, że łapa ci spuchła, nie mogłaś chodzić.. Albo dzieciaki z nożem.. Ale najgorszy był ten duży.. Widziałaś co zrobił Rudemu.. Musisz się śpieszyć zanim przyjdzie ten człowiek w szarej kurtce. Dużo widziałaś w swoim życiu.. Śmierci się nie boisz.. Najbardziej przeraża, że nie dobije, tylko postrzeli..a ty bezradna będziesz się czołgać zdana na jego łaskę.. Wolałabyś nie żyć… Ale.. Musisz.. Musisz, tym razem nie wytrzymasz, jak znowu JE stracisz.. Nie wytrzymasz.. Ale co zrobisz? Nawet zabić się nie możesz.. Więc walczysz. Boisz się jak diabli, ale musisz podchodzić do ludzi. Niektórzy zbiją, kopną, ale niektórzy mają chleb. A to dla Twoich dzieci musisz jeść.. Musisz, bo inaczej stracisz mleko..

Kiedyś Rudy opowiadał o Pięknej Pani..

Mówił, że trzeba wierzyć.. Widział kiedyś jak Czarny przyczołgał się na śmietnik, wszędzie była krew.. A potem przyleciały muchy, obsiadły Czarnego.. Czarny najpierw skamlał, a potem mu się w głowie pomieszało.. I kiedy wszyscy myśleli, że to koniec Czarnego.. Przyszła Ona. Piękna Pani. Dotknęła Czarnego, chociaż strasznie śmierdział.. Zawinęła Czarnego w koc i wzięła na ręce. Zabrała ze sobą. Zanim odjechała wróciła i dała nam jeść! Nie zepsute, tylko dobre jedzenie! Potem przyjechała jeszcze raz. Zabrała Młodą. Młoda wróciła z powrotem. Mówiła, że widziała Czarnego. Był taki spokojny i bezpieczny.

Młodej teraz dobrze. Nie ma dzieci, nie musi się martwić. Wygląda lepiej niż ja. Marzę sobie, że Piękna Pani też kiedyś po mnie przyjdzie...

Ukraina. Piekło na Ziemi. Bieda, korupcja i setki tysięcy bezpańskich psów. Zero schronisk, zero stowarzyszeń, fundacji. Obojętność i znieczulica. Psy umierające na ulicach, czołgające się, słaniające na nogach. I zero reakcji. Zero dotacji na sterylizacje. Walka z bezdomnością to na Ukrainie rozkładanie trutek na psy lub strzelanie do nich. I w tym piekle- Marina. Piękna, młoda, wykształcona. Wolontariuszka, która jako jedna z 3 (!) na całą Ukrainę założyła prywatne schronisko (które utrzymuje wyłącznie dzięki datkom. Skromnym datkom, bo na Ukrainie Ci co mają pieniądze często nie mają serca, a Ci co mają serce, nie mają pieniędzy. Skromne schronisko mieści się pod Dniepropietrowskiem.

Błagam- pomóżmy przerwać ten przeklęty krąg rozmnażania cierpienia!!!

Można też wpłacać tu:

Aleksandra Strukowska mBank 64 1140 2004 0000 3302 3820 7881 paypal: [email protected] dla wpłat z zagranicy: BIC/SWIFT BREXPLPWMBK IBAN: PL64 1140 2004 0000 3302 3820 7881

Z pieniędzy rozliczam się tu:

https://www.facebook.com/groups/2061831827433938

Moją wiarygodność można potwierdzić u Mariny Bolokhovets (profil na FB Marina Friend lub Marina Dilly) wolontariuszki walczącej z cierpieniem zwierząt na Ukrainie w Dniepropietrowsku i jednocześnie założycielki jednego z 3 (!) na całą Ukrainę prywatnych schronisk. Mieści się ono pod adresem : Dniper City, Villige Antonovka. Krainya Street 4. Pozostałe psy muszą walczyć o życie na ulicy- z głodem, chorobami i okrucieństwem ludzkim.

Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies (za wsparcie ich działań i za adopcję Pielgrzyma- poniżej w linku nasza historia).

https://www.facebook.com/events/1738201389730093

Wpłacający168

B
Barbara Molik
50 zł
KW
Krystyna Włodkowska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Beata Aniszewska
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
K
Karolina M
125 zł
M
Martyna
20 zł
AM
Anna Milewska
50 zł
A
Anka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie rozumiem tego. W każdym kraju są fundacje i ludzie dobrego serca. Jak to możliwe że tam nie ma. Większość Ukraińców to niestety dno mentalne i moralnie.

  25 zł
 • AB
  Anią Brochocka

  podziwiam i gorąco kibicuję!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia i pozdrowienia dla dobrych ludzi oraz zwierzakòw

  25 zł
 • DG
  Daniel Golęba Frygies

  Dziękujemy za pomoc tym zwierzakom!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia, oby udało uratować się jak najwięcej!!

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 361 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?