id: 2ax5u5

Ukraina - transport

Ukraina - transport

2 811 zł 
z 20 000 zł
14%
96 dni do końca
23 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć jestem Kamil i od początku wojny służę jako wolontariusz. Dotychczas stacjonowałem w punkcie przyjmowania uchodźców w miejscowości Młyny k.Korczowej, jednak od jakiegoś czasu poświęciłem się w transportowaniu darów na Ukrainę jak i ludzi i zwierzęta z Ukrainy. Współpracuję z kilkoma fundacjami i stowarzyszeniami na terenie Europy wożąc pasażerów. Jednak od jakiegoś czasu doszedłem do wniosku że moja pomoc może sięgać dalej jak tylko dojazd do Lwowa i z powrotem.


Na chwilę obecną zrobiłem około 23 tysięcy kilometrów, rozwożąc uchodźców po kraju. Brałem też udział w wielu akcjach przewożenia zwierząt z Ukrainy takich jak 21 dogów niemieckich z 2 kundelkami i 2 kotami (akcja rozreklamownania poprzez fundację ADA w Przemyślu, grupą Maltańczyków cofniętych z granicy czy też z 4 psami typu Husky, samojedem i kundelekiem w ostatnim czasie. 

Nie ukrywam że kosztowało mnie to nie tyle co paliwo co też zdrowia fizycznego i psychicznego, ale z tego się przecież nie da rozliczyć. 

Dotychczas jakoś wiązałem koniec z końcem (pomimo iż od rozpoczęcia wojny jestem na bezrobociu) to jednak sporo znajomych i przyjaciół pomagało mi w tym co robię. Jednak wszystko ma swój czas i miejsce. Nie będę się rozpisywał ile osobiście w ten wolontariat włożyłem bo nikt mi za to nie wróci, ale nie ukrywam że zbiórkę robię głownie na paliwo. Poruszam się zwykłą Hondą Accord Tourier 2.0 w benzynie w kombi. Także jestem w stanie na Ukrainę przewieźć (tak jak ostatnio prawie 1,5k pakietów 1szej pomocy ze Stanów Zjednoczonych), 2 dogi niemieckie, 4 psy średniej wielkości (jak 2 husky, 1 samojed i kundelek) czy też około 11 sztuk Maltańczyków oczywiście o 4 pasażerach nie wspomnę (jakże tych ludzkich)


Zbiórkę kieruję do Tych co mnie znają i wiedzą że staram się robić dobrą robotę, którą można obserwować w każdym opisie mojego wyjazdu na Ukrainę na stronie niżej podanej.

https://www.facebook.com/groups/1281193629031409

Fundusze uzyskane ze zbiórki pójdą na paliwo które dokumentuję dla osób wspomagających.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 23

PS
Paweł Stasiak
250 zł
BS
Bożena i Maciek
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PS
Przemysław Sz.
50 zł
KS
Karolina Smartlandia
20 zł
DW
Diana
20 zł
PA
Pablo
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • Bożena i Maciek

  Szacun ❤️ Gorzów Wielkopolski pozdrawia ✌️

  20 zł
 • MZ
  Marek Zalewski

  Panie Kamilu, tak jak obiecywałem symboliczny datek w ramach podziękowania za świetnie wykonaną usługę. Życzę spełnienia marzeń i realizacji celu.

  1 000 zł

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Przejazd o wartości 20 - 50 złotych
Dla osób z Rzeszowa lub z powiatu rzeszowskiego przy wpłacie w wysokości 20-50zł będzie przyznany jednorazowy przejazd w wysokości równo wartej wpłaconej kwoty na terenie powiatu Rzeszowskiego.
rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
3 przejazdy, 20% tańsze na terenie powiatu Rzeszowskiego
Dla osób z Rzeszowa lub powiatu rzeszowskiego za wpłaty wyższe od 50zł byłyby to potrójne przejazdy 20% tańsze od aplikacyjnych.
rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
Sesja zdjęciowa
Sesja zdjęciowa w tematyce rodzinnej, świątecznej, studyjnej, plenerowej.
rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

863 101 zrzutek

i zebrali

759 054 312 zł

A ty na co dziś zbierasz?