7 011 zł 
z 5 000 zł
140%
zakończona 31.12.2020r
45 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • https://www.pzbs.pl/archiwum/wydarzenia/6013-utworzenie-funduszu-stypendialnego-im-leszka-nowaka - taka dobra wiadomość pod koniec naszej "zbieraniny" :-) Jako że turnieje udały się znakomicie frekwencyjnie, a co za tym idzie - na wszystkie wydatki nam starczy :-), CAŁOŚĆ ŚRODKÓW przeznaczamy na utworzenie Funduszu Stypendialnego im. Leszka Nowaka, którym zarządzać będzie organizator zrzutki i Memoriału Leszka Nowaka - MTS Piast Skawina.

  Czytaj więcej
 • Ledwie jeden dzień od włączenia się Mai w akcję na rzecz Funduszu Wspierania Młodych Brydżowych Talentów i już statystyki skoczyły z niespełna połowy do 2/3 celu. Czujemy, że to nie ostatnie słowa tej grupy! Dziękujemy serdecznie za każde wsparcie! Przesyłamy mnóstwo kierów <3 <3 <3 naszym Darczyńcom!

  Czytaj więcej
 • Zbliżamy się do półmetka naszej akcji i niemal 50% zakładanej kwoty już zebraliśmy. Od wczoraj mamy piękne wsparcie w postaci inicjatywy naszej Młodszej Koleżanki - Mai Pacholec, 15-letniej uczennicy V LO w Bielsku-Białej, która wraz z grupą Przyjaciół, w ramach realizacji projektu społecznego, utworzyła SKARBONKĘ, czyli taką "zrzutkę-córkę" w ramach naszej akcji :-) Piękna postawa Mai, która - mamy nadzieję - zaowocuje tym, że będziemy mogli wspierać również młodych brydżystów, których nie zawsze stać na realizację tej naszej wspólnej pasji, w pełnym wymiarze, jakim by chcieli! Dzięki i brawa dla Ciebie, Maja!

  Czytaj więcej
 • Zapraszamy na stronę internetową dedykowaną Memoriałowi Leszka Nowaka [kliknąć]

  A już za momencik będzie można się zapisywać do turniejów!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Leszek Nowak - wybitny szkoleniowiec, zasłużony działacz sportowy, miłośnik i propagator brydża sportowego. Mój pierwszy trener, mentor, osoba, która pomogła mi otworzyć wiele drzwi, i której działania w wielu wymiarach udaje mi się kontynuować i rozwijać. Od marca Leszka nie ma już wprawdzie z nami, ale pamięć o Nim z pewnością nie odejdzie. Dlatego zdecydowałem o organizacji Skawińskiego Mityngu Brydżowego - Memoriału Leszka Nowaka.


Dołożymy wszelkich starań, by Memoriał Leszka Nowaka stał na jak najwyższym poziomie organizacyjnym, aby godnie upamiętnić Jego dokonania brydżowe. Środki zebrane w czasie zrzutki przeznaczymy na:

=> najwyższej jakości obsługę techniczną i sędziowską turniejów

=> stworzenie dwóch stron internetowych - estetycznych, z nowoczesnym sposobem prezentacji wyników

=> opracowanie anglojęzycznej wersji strony www, z uwagi na międzynarodowy charakter zawodów

=> przygotowanie biuletynów dedykowanych Memoriałowi Leszka Nowaka

=> dofinansowanie nagród i upominków rzeczowych dla najlepszych zawodników

=> NAJWAŻNIEJSZE (i do tego służy m.in. nasza SKARBONKA): stworzymy podwaliny pod Fundusz Wspierania Młodych Talentów Brydżowych! Są wśród najmłodszych adeptów naszej dyscypliny sportu dzieci, których Rodziców nie zawsze stać, by wysłać Je na zawody czy obozy szkoleniowe. Pomożemy. Tego - nie mam żadnych wątpliwości - z pewnością Leszek by sobie życzył!


Zapraszam do wsparcia tej idei, do upamiętnienia naszego Kolegi, Przyjaciela - Leszka Nowaka!


Marcin Kuflowski - dyrektor sportowy MTS Piast Skawina

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 45

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

880 232 zrzutki

i zebrali

810 551 794 zł

A ty na co dziś zbierasz?