id: 2p8za3

Rozwój katolickiego SIEJMY

Rozwój katolickiego SIEJMY

0
miesięcznie
0%
4 061 zł 
łącznie
26 
wspierających
Wspieram
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeśli chcesz wspierać rozwój katolickich mediów opierających się o zasady nowej ewangelizacji, to ta zbiórka jest idealną do tego okazją!


Gabrysia, Dominika i Piotrek - to troje założycieli katolickiego portalu siejmy.pl, który jest tworzony przez młodych i dla młodych. Naszą misją jest ewangelizacja wśród młodych osób, a także regularna analiza sytuacji młodych w Kościele.


W kwietniu 2020 roku rozpoczęliśmy wydawanie e-czasopisma o nazwie SIEJMY, które ukazywać ma się co miesiąc. SIEJMY to całkowicie darmowy magazyn dostępny elektronicznie dla wszystkich chętnych.


Tworzenie e-czasopisma, jak i utrzymywanie portalu siejmy.pl wiąże się oczywiście z kosztami. Nie chcemy robić żadnych wielkich biznesów, ale chcemy raczej stworzyć wolontaryjnie tworzony e-magazyn, w którym będziemy regularnie poruszać najważniejsze kwestie dotyczące młodych osób w Kościele. Nie boimy się żadnych tematów! Aby jednak wszystko mogło funkcjonować na odpowiednim poziomie, potrzebujemy - przynajmniej w pierwszym roku działalności - niewielkich środków finansowych, z których sfinansujemy obsługę IT całego projektu "Siejmy", a także pokryjemy koszty grafiki i składu.


Na ten moment (stan z grudnia 2020), dzięki Twojemu wsparciu udało nam się zakupić serwer o większej pojemności, który udźwignie naszą stronę Siejmy.pl, a także przedłużyć na kolejny rok zakupioną domenę dla Siejmy. Dodatkowo, chcąc ulepszać nasze e-czasopismo zakupiliśmy dwie licencje na programy serii Affinity służące do składu i obróbki graficznej - dzięki temu nasze e-czasopismo może stawać się coraz bardziej profesjonalne. Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę na potrzeby rozwoju naszego projektu ewangelizacyjnego.


Dobrze jest wspierać projekty nowej ewangelizacji skierowane do młodych osób - ziarno może paść na żyzną glebę i dać duży plon. Pomóż nam siać - SIEJMY wspólnie!

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

 
Dane ukryte
750 zł
 
Dane ukryte
700 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
JL
Tak trzymać
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KF
Krystian Frydrych
AS
Agnieszka Zimnicka
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Otrzymuj wsparcie. Regularnie.