Lepsze jutro Marty - realizacja marzeń corki i terapia ID: 2zharh

Lepsze jutro Marty - realizacja marzeń corki i terapia ID: 2zharh

2 zł z 1 000 zł

0%

2 zł

2 zł

z 1 000 zł

zakończona

zakończona

01.03.2020r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam wszystkich! Wraz z córką Marta prosimy o wsparcie w dalszej terapii i w realizacji jej marzeń???? Marta każdego dnia walczy o lepsze jutro. Od zawsze potrzebowała od nas większej uwagi i zainteresowania. W wieku 6 lat miała wypadek (nabila się szyja na płot), rok później była o krok od kolejnej tragedii (pożar przy domu). Po tym wszystkim córka zablokowała się, przestała rozmawiać zamknęła się w sobie i kumulowala emocje, wydarzenia pozostawily traume.

Marta ma 11 lat i jest uczennicą czwartej klasy szkoły podstawowej. Ma zdiagnozowane zaburzenia adhd, zaburzenia koncentracji i uwagi oraz zaburzenia opozycyjno buntownicze. Diagnozujemy również mutyzm wybiórczy. Córka posiada orzeczenie o niepełnosprawności 12C - całościowe zaburzenia rozwojowe, orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego jak również kilka opinii z poradni.

Córka potrzebuje ciągłej i długotrwałej terapii, aby móc funkcjonować normalnie wśród swoich rówieśników. Córka jest sama ponieważ cześć przyjaciół, dzieci, kolegów i koleżanek się od niej odwróciła w czasie kiedy było źle. Córka sobie nie może dać rady aby na nowo zdobyć zaufanie w środowisku szkolnym.

Marta jest bardzo mądra i ciekawa świata dziewczynka, pełna pasji, która ma marzenia i plany. Jest uzdolniony plastycznie. Dlatego potrzebuje terapii aby móc się przelamac że swoimi lekami oraz w realizacji marzeń.

Ja staram się z całych sił aby zapewnić radosne i szczęśliwe dzieciństwo, mimo wszystkich przeciwności losu. Niestety moje starania ograniczają się w sprawach finansowych. Obecnie nie pracuje ponieważ sprawuje opiekę nad córka.

Marta ma również rodzeństwo w wieku 13 lat - brat, 8 lat - brat i 2,5 roku - siostra, dlatego też finanse nas ograniczają. Dojazd na terapię to 50 km w jedną stronę.

Każda złotówka przybliży nas do celu jakim jest uśmiech i radość mojej córki.

Dziękujemy

Wpłacający2

RM
1 zł
RM
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

524 684 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?