Chcę pomagać potrzebującym!!!Mam pomysł jak mogę to zrobić!!! koniec za 10 dni ID: 3hfdcj

Chcę pomagać potrzebującym!!!Mam pomysł jak mogę to zrobić!!!

Zebrano 41 zł
z kwoty 15 000 zł

0 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym oraz jest połączony z Facebookiem

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieram fundusze na sprzęt do filmowania, wykorzystam go do pomocy potrzebującym robiąc o nich filmy fabularno-reportażowe( w stylu Hollywood), by udostępniać te materiały w mediach aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.Wszystko jest wiarygodne, zamierzam bardzo rozwijać ten pomysł będzie poświęcony temu fanpage na fb a same materiały będą publikowane w telewizji i w internecie.Będę robił to zupełnie za darmo-Dziękuję jest najbardziej wartościową walutą, każdy kto mnie wspomoże będzie mógł czuć się współtwórcą tych filmów!!!
Im szybciej zbierzemy wymaganą kwotę tym szybciej zaczniemy pomagać. Szczegóły znajdziecie w dalszej części opisu


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Witam, jestem pasjonatem-filmowcem robię filmy, piszę scenariusze.Pragnę moją pasje podzielić z czymś pożytecznym, pomagając innym.Mój pomysł zakłada docieranie do potrzebujących i robić o nich filmy, filmy te będą aranżowane w nietypowy sposób.Mianowicie film reportażowy połączony z fabularnym który będzie chwytał za serce i docierał do tysięcy a w przyszłości może do milionów ludzi.Filmy będą krótkimi opowieściami (do 1min) o ludziach i ich problemach, marzeniach i w jaki sposób można im pomóc. Będę docierał do tych najbardziej potrzebujących.

Zrobiłem wywiad środowiskowy i znalazłem takie osoby.Wywiad ten opierał się też na tym by uzyskać jak najwięcej informacji od ludzi na jakie rzeczy zwracają uwagę przeglądając otchłanie internetu.Te informacje chcę wykorzystać w filmie by przykuwał uwagę i dotarł do jak największej liczby odbiorców.

Ustaliłem że:

1.film ma być krótki do 1min.

2.Chwytliwy tytuł.

3.Ma być inny od wszystkich które są ogólnie dostępne(tutaj chcę wykorzystać swoją wiedzę z filmowania i znajomości różnych oprogramowań i tworzyć w 100% profesjonalne filmy.Będą one połączeniem wątku fabularnego w stylu Hollywood z reportażem.

4.Przedstawiać autentycznych ludzi i ich problemy- Tutaj ze swojej strony zapewniam możliwy kontakt tymi ludźmi 0% anonimowości i w 100% autentyczni ludzie i ich sytuacje oraz problemy z jakimi muszą się zmierzyć.

To są najważniejsze warunki na które ludzie zwracają swoją uwagę.Pytając przechodniów co sądzą o tym pomyśle, spotkałem się z niespodziewanie wielką aprobatą.Dlatego postanowiłem zwrócić się do was o pomoc!

Od pewnego czasu zbieram sprzęt do filmowania, do tej pory zainwestowałem 9 tys zł, kupiłem za to niezbędne akcesoria.Niestety moje fundusze nie pozwalają mi dokończyć projektu, brakuje mi najważniejszego czyli kamery do filmowania wraz z kranem filmowym i odpowiednim oprogramowaniem Adobe AE.Koszt tych trzech rzeczy oscyluje w okolicach 15 000zł, wtedy będę mógł kręcić w 100% profesjonalne produkcje.Będę kręcił historie ludzi i ich problemy oraz publikował materiały w mediach,docelowo w telewizji, youtube,instagramie, facebooku itp, ale o tym też będę informował na fanpage'u. Posiadam znajomości które pomogą mi w publikacji tych materiałów.

Kręcąc filmy nie będę pobierał żadnych pieniędzy od osób potrzebujących, będę to robił zupełnie za darmo a zapłatą będzie dla mnie szczęście na ich twarzach.

Każde przedsięwzięcie będę publikował na fanpage'u na facebooku który dziś uruchomię "KLAPS-ON POMAGAMY!"będę tam publikował nad czym aktualnie pracuję i wrzucał zdjęcia z planu. Udostępniam również kontakt mailowy "patryk.blazejewski@onet.pl" w razie jakichkolwiek pytań można śmiało pisać.

Im szybciej zbierzemy wymaganą sumę tym prędzej zaczniemy!!!

Każda osoba która mnie wesprze, będzie wymienione jej Imię i Nazwisko na napisach końcowych przy filmie.

Gwarantuje że każda rzecz którą kupię, będzie mieć potwierdzenie zakupu którą udostępnię wspierających mój projekt.

Przewiduję wiele projektów, ale mając odpowiednie możliwości dopiero będę mógł je realizować.


A to Ja i część sprzętu który zakupiłem do tej pory.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Grzegorz

Grzegorz

40 zł

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.