3 349 zł 
z 40 000
8%
zakończona 19.06.2022r
48 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nie wiemy już gdzie prosić o pomoc!

Pod naszą opieką jest ponad 100 zwierząt. `

Większość to stare, kalekie sierściuchy, o których nikt nawet raz nie zapytał.

To jednak nie jest ważne, biorąc je pod opiekę, liczyliśmy się z tym że mogą z nami zostać na zawsze.

Nasz problem to problem braku funduszy na ich utrzymanie. Nie wiemy już, czy to wina pandemii, czy naszej ułomności w zdobywaniu środków, czy cholera wie czego. W każdym bądź razie jesteśmy na krawędzi. Nie mamy z czego opłacić faktur weterynaryjnych i części hotelików.

Nie mamy czym ogrzać Kundel Domku. A nasze staruszki i chore pieski muszą mieć ciepło. Budynek jest duży, z podgrzewaną podłogą, pokoikami, samo ogrzanie w okresie zimowym to ogromne koszty. Jesteśmy na skraju bankructwa. Nie śpimy po nocach, bo zamartwiamy się losem naszych ukochanych zwierzaków. Boimy się dnia, że będziemy musieli je oddać. Dokąd? Tego nikt nie wie.

Dlatego dziś prosimy Was o pomoc, pomoc nie dla nas, ale dla zwierząt, które są niczemu niewinne. To my zawiedliśmy i to na całej linii.

Potrzebujemy środków na leczenie weterynaryjne, na specjalistyczną karmę, na podkłady, pieluchy, na opłacenie hotelików w zasadzie potrzebujemy pieniędzy na wszystko… Jeżeli Wy nie pomożecie, to już nie wiemy co robić.

Link do innych form płatności: KLIKNIJ

j427463d78729cd4.jpeg

ve5fbc5ad9602210.jpeg_______

Jeżeli nie możesz płacić poprzez FB, skorzystaj z innych form płatności. Mamy bramkę Dotpay, PayPal i numer konta do przelewów bezpośrednich. To wszystko w linku poniżej: https://domdlakundelka.pl/jak-mozesz-pomoc/jak-mozesz-pomoc/

PS. Możesz przysłać nam worek karmy Brit czy podkłady, to są rzeczy, które idą masowo. Kundel Domek ogrzewamy Pelletem Gold, przyjmiemy każdy kilogram. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdy rodzaj pomocy. Liczymy na Was, nigdy nas nie zawiedliście. Bardzo doceniamy waszą miłość do zwierząt i hojność <3 

e6b19c92961f1881.jpeg

mb21331be7417572.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Michał Kkkk

    Co głupi w głowie uradzi, do skutku nie doprowadzi. To pierwsze. Trzeba było tych pchlarzy tyle nie zbierać. A drugie, to usuńcie te obrzydliwe zdjęcia, jakieś parchy, zgnilizna. Łeee, mało się nie porzygałem.

Nasi użytkownicy założyli

891 515 zrzutek

i zebrali

832 069 942 zł

A ty na co dziś zbierasz?