id: 3knfcu

Na pomoc kotom

Na pomoc kotom

Nasi użytkownicy założyli 1 037 932 zrzutki i zebrali 1 108 955 386 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Celem utworzonej przez nas zrzutki jest zebranie środków na opłacenie zaległych faktur za leczenie naszych kocich podopiecznych w lipcu i sierpniu


W tej chwili mamy pod opieką 50 kotów w domach tymczasowych i szpitalikach, wiele z nich jest przewlekle chorych, wymaga stałej opieki weterynaryjnej i kosztownego leczenia. Nie mamy środków na ich utrzymanie. Do tej pory stale wspierałyśmy prawie 200 kotów wolno żyjących, pomagałyśmy karmicielom w opiece weterynaryjnej, profilaktyce pasożytniczej, leczeniu oraz wspierałyśmy ich karmą, Ci karmiciele to zwykle osoby starsze, bez środków na utrzymanie tylu kotów. Pierwszy raz musimy im odmawiać... Nasza sytuacja jest dramatyczna, fundacja walczy o przetrwanie i nie jesteśmy już w stanie przyjmować kolejnych kotów pod opiekę. Nie wiemy za co opłacić zaległe faktury i jak pozyskać środki by móc leczyć te, które już są pod naszą opieką. Dlatego właśnie zwracamy się do Was z prośbą o pomoc ❤️

Co będzie z Fundacją bez Waszej pomocy? Koci Szczecin przestanie istnieć, ponieważ, jak pewnie wielu z Was wie, utrzymujemy się wyłącznie z 1,5% podatku oraz Waszych darowizn. Bez Was nie ma nas, to pewne. Dziś nadszedł dzień, gdy znalazłyśmy się pod ścianą i wiemy, że nie jesteśmy w stanie dłużej działać.

Kilka słów dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, fundacja to dwie wolontariuszki, kilka domów tymczasowych i bliskich nam osób, które pomagają nam w walce o naszych kocich podopiecznych. Nasze wszelkie działania oparte są wyłącznie na wolontariacie, poświęcamy swoje własne pieniądze i czas aby pomagać, w ten sposób działamy nieprzerwanie od 2012 roku.

Dzięki Waszemu wsparciu ratujemy życie setek kotów rocznie. To właśnie dzięki Waszemu wsparciu takie koty jak Harry, Burcia, Nikoś, Figa, Malina, Kalinka, kilka miotów kociąt i ich matek i wiele innych, które trafiły do nas w stanie skrajnego wycieńczenia, a otrzymały szansę na życie. Leczenie niektórych podopiecznych trwa od kilku miesięcy, nadal walczymy choć wiemy, że nie powinnyśmy już działać. To, że wiele kotów wygrywa nowe życie i znajduje wspaniałe domy, zawdzięczamy Wam, dzięki Wszej pomocy często dokonujemy rzeczy, które wydają się niemożliwe.

Jeśli zechcecie nas wesprzeć wiedzcie, że Wasze wsparcie finansowe to dla nas i naszych podopiecznych być lub nie.❤️

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 165

 
Dane ukryte
30 zł
EM
Ewa
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MB
Gosia
10 zł
MW
Marta W
100 zł
AR
Anna
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KA
Karolina
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków