Szczeniak z torów- prośba o ratunek! ID: 3weanm

Szczeniak z torów- prośba o ratunek! ID: 3weanm

1 946 zł z 3 000 zł

64%

1 946 zł

1 946 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

27.06.2020r

36

36

wspierających
64%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Błagam o pomoc dla tego szczeniaka i innych psów pod opieką Mariny Dilly z Dniepropietrowska na Ukrainie. Tam jest dramat. Ludzie nie chcą pomagać.. Tak jak w tym przypadku. Kręcą film i wysyłają. Ciężko się to ogląda, bo każdy normalny zdrowy człowiek ma odruch natychmiast zdjęcia z torów, chronienia.. Aletam tak jest. Nie ma schroninsk, nie ma fundacji. Marina codziennie otrzymuje dziesiątki próśb o pomoc. A jest jedną zwykłą, prywatną osobą. Nie ma sztabu specjalistów od wszystkiego. Walczy o nie tyle ile może.. Błagam, pomóżmy jej! Ona jest w stnie pomagać niemal tylko dzięki pomocy z zagranicy. A teraz kiedy granice zamknięte.. Koszmar..

Proszę - pełna mobilizacja- udostępniajcie gdzie się da.. Jeśli ktoś może- proszę wpłacajcie!! Dla nich to jest być lub nie być.. I jeśli ktoś jest wierzący, niech się modli.. bo w takich kryzysach zawsze cierpią najbardziej najsłabsi 1f641.pngPomóżcie, żeby ten kryzys nie zabił ostatniej deski ratunku dla tych zwierzaków, bo one oprócz niej nie mają tam nikogo.. Nikogo, kto chociażby skróciłby cierpienie..


Ukraina. Piekło na Ziemi. Bieda, korupcja i setki tysięcy bezpańskich psów. Zero schronisk, zero stowarzyszeń, fundacji. Obojętność i znieczulica. Psy umierające na ulicach, czołgające się, słaniające na nogach. I zero reakcji. Zero dotacji na sterylizacje. Walka z bezdomnością to na Ukrainie rozkładanie trutek na psy lub strzelanie do nich. I w tym piekle- Marina. Jedyna wolontariuszka, która jako jedna z 3 (!) na całą Ukrainę założyła prywatne schronisko (które utrzymuje wyłącznie dzięki datkom, przede wszystkim z zagranicy). Walczy, choć często opada z sił..

Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie oraz Pani Barbara Zarudzka z Psi Raju w Pasłęku. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies (za wsparcie ich działań i za adopcję Pielgrzyma, który przeżył u mnie 10 miesięcy i 21 dni). Marinę poznałam adoptując od niej prawie 3 lata temu sunię- Milanę. Pół roku temu dołączyła do naszego stadka- Masza, również stamtąd.

Wpłacający36

 
Dane ukryte
500 zł
K
Karolina
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MS
Magdalena Sitarz
100 zł
C
Ciocia Marta
100 zł
AC
Anna Ciurzyńska
100 zł
K
Kamila
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
D
Dorota Podjuk
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Trzymaj się Marino! Podziwiam Cię. Przyjmij wdowi grosz na cięzkie czasy... :-(
    Kto moze, proszę, pomóżcie przetrwać. Choć małą sumką, nawet 5 zł, w ilosci siła...

    500 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 355 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?