Pomoc dla kotów z Międzyzdrojów ID: 3zyvur

Pomoc dla kotów z Międzyzdrojów ID: 3zyvur

1 535 zł z 3 000 zł

51%

1 535 zł

1 535 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

19.05.2020r

13

13

wspierających
51%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

EDIT:::

Zrzutkę aktualizuję ponownie, ponieważ ja nadal jestem bez pracy przez koronawirusa oraz nie została zebrana kwota, która potrzebna jest na utrzymanie wszystkich kotów, którymi się opiekuję.Kochani, przypiliło i mnie ;(

W związku z koronawirusem postanowiłam założyć zbiórkę pieniążków na międzyzdrojskie bezdomniaki, które dokarmiam codzień w różnych miejscach, które wożę po weterynarzach w celu leczenia, również w celu sterylizacji, prowadzę też dom tymczasowy.

W związku z rozprzestrzeniającym się wirusem jestem ograniczona w zarabianiu pieniążków. Nie jestem obecnie w stanie utrzymać tych kotów ;( a nie potrafię ich zostawić bez pomocy, gdyż wiele z nich nie da sobie rady bez człowieka. Codziennie zamartwiam się jak to będzie, boję się, że przyjdzie dzień gdy nie będę miała co im dać jeść, nie mówiąc już o tym, co zrobię gdy znajdę następnego kota, który będzie potrzebował pomocy.

Każdy kto mnie zna to wie, że sama ze swoich dochodów utrzymywałam kilkadziesiąt kotów do tej pory. Dzięki Waszym wpłatom będę mogła zakupić dla kotów karmę, leki, żwirek.

Kochani, bez Waszej pomocy nie dam obecnie rady z tym wszystkim, więc proszę z całego serca o wsparcie. Już wcześniej mi pomogliście za co bardzo dziękuję ,dlatego wiem, że mogę na Was liczyć ❤

Wpłacający13

 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
TP
Teresa Pilarczyk
100 zł
EA
Ewa Antonkiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Z
Zofia
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

539 260 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?