Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
785 zł z 15 000 zł
5%
102 dni do końca
19 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witajcie, mam na imię Karolina a to nasza historia:

To był nasz pierwszy wyjazd w góry. Urlop planowaliśmy kilka miesięcy. Zgodnie z planem mieliśmy spędzić 7 dni w Kościelisku. Z domu wyjechaliśmy o godzinie 5 rano. Dzień wcześniej odebraliśmy samochód z warsztatu, gdzie został sprawdzony pod względem technicznym. Chcieliśmy mieć pewność, że dojedziemy szczęśliwie. Podróżowaliśmy w piątkę: ja, mój mąż Sebastian, syn Krystian i córka Wiktoria z narzeczonym Dawidem.

Za węzłem Kopytkowo, około 130 km od naszego miejsca zamieszkania mąż poczuł, że auto zaczyna samo przyśpieszać. Zatrzymał się na poboczu i w tym samym momencie zaczął spod maski wydobywać się gęsty, biały dym. Jeszcze wtedy nie zdawaliśmy sobie sprawy, że za kilka minut stracimy samochód. Po chwili spod maski wydobywał się już ogień. Na nic zdały się gaśnice. Zużyliśmy ich chyba z 10 sztuk. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które użyczyły nam swoich gaśnic. Samochód stanął w płomieniach a ja krzyczałam na męża martwiąc się o niego, który do końca próbował go ratować. Pożar ugasiła straż pożarna. Dziś dziękujemy Bogu za taki obrót zdarzeń, że nikomu nic się nie stało. Pracownik straży pożarnej pomógł nam załatwić lawetę, która odwiozła wrak na złom. Nie dostaliśmy za złomowanie samochodu ani grosza. Kierowca lawety zaproponował nam wypożyczenie samochodu abyśmy mogli kontynuować podróż. Skorzystaliśmy z propozycji chociaż wcześniej nie braliśmy takiej opcji pod uwagę i bardzo dziękujemy firmie http://ollex.pl/ za sprawne wypożyczenie samochodu i za rabat, który nam udzieliła. Pomimo tej tragedii nasze wakacje udało się uratować.

O tym tragicznym wydarzeniu możecie poczytać tutaj:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4844524408907415&id=740017372691493

Zdaję sobie sprawę, że część osób powie trudno, kupią sobie nowy samochód. Niestety, samochód nie był ubezpieczony a na nowe auto nas zwyczajnie nie stać, dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o wsparcie w zakupie samochodu, który umożliwi nam normalne funkcjonowanie. Mieszkamy w małej miejscowości, gdzie bez samochodu nie jesteśmy w stanie zrobić zakupów ani pojechać do pracy. Dziękujemy za każdą wpłatę. Naprawdę niewiele nam potrzeba. Ważne, żeby samochód jeździł i był bezpieczny.

Nie nastawiamy się na zebranie żadnej konkretnej kwoty, oczekiwanie jej w dzisiejszych czasach byłoby co najmniej niestosowne. Za każdą wpłatę będziemy Wam po prostu bardzo wdzięczni. Nie chcesz z różnych powodów nas wesprzeć - w porządku. Proszę udostępnij chociaż. Dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 19

MS
Mariusz Skalski
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AN
Agnieszka Niemc-Paprocka
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
HS
Magdalena Szparaga
20 zł
HS
Hanna Sirocka
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

83-304

Załęże, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

741 249 zrzutek

i zebrali

525 146 807 zł

A ty na co dziś zbierasz?