id: 43f57c

Zestaw Oculus Rift S

Zestaw Oculus Rift S

1 zł z 2 000 zł
0%
zakończona 30.11.2019r
1 wspierający
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Dzień dobry, założyłem zrzutkę, ponieważ chciałbym rozwijac swoje hobby. Uczę się grafiki i poznaje świat 3D przez co chciałbym zobaczyć jak to wygląda od środka, stworzyć własny projekt i go przetestować. Z racji tego, że się uczę nie mam zbyt dużo wolnego czasu aby pracować i uzbierać samemu na takie okulary. Jedyne pieniądze jakie udaje mi się zarobić, przeznaczam na remont domu, który razem z tatą remontujemy od jakiegoś czasu. Za wszystkie wpłaty będę bardzo wdzięczny :). Good morning, I set up a screenshot because I would like to develop my hobby. I am learning graphics and getting to know the 3D world, which is why I would like to see how it looks from the inside, create my own design and test it. Due to the fact that I am learning, I do not have much free time to work and collect myself for such glasses. The only money I manage to earn is spent on renovating the house, which my father and I have been renovating for some time. I will be very grateful for all payments.

Kupno okularów.

Okulary Oculus Rift S, są wspaniałym narzędziem. Mogą służyć do odpoczynku, pracy jak i również rozrywki. Mam wobec nich plany, bo chciałbym w przyszłości zajmować się grafiką 3D.

Oculus Rift S glasses are a great tool. They can be used for rest, work and entertainment. I have plans for them because I would like to do 3D graphics in the future.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1

JK
ukryta

Nasi użytkownicy założyli

740 268 zrzutek

i zebrali

523 986 724 zł

A ty na co dziś zbierasz?