id: 49xdgr

zrzutka na leczenie Igora

zrzutka na leczenie Igora

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
47 149 zł 
z 50 000 zł
94%
16 dni do końca
514 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jeszcze rok temu nasz kolega i przyjaciel Igor prowadził normalne życie. Pracował w wymarzonym od dzieciństwa zawodzie archeologa. W ramach tej pracy uczestniczył m.in. w badaniach miejsc pochówków polskich bohaterów walki o niepodległość. Pełnił służbę w Wojskach Obrony Terytorialnej, podczas której brał również udział w walce z pandemią SARS COV-2. Kiedy tylko obowiązki mu na to pozwalały oddawał się swojemu ulubionemu hobby- pływaniu kajakiem. Nie było dla niego złej pogody czy trudnej rzeki, płynął wszędzie i w każdych możliwych warunkach. Przy tym wszystkim Igor zawsze ma czas dla najbliższych. Ci z nas którzy go znają wiedzą, że można na nim polegać.

W tym młodym, ciekawym, ale spokojnym i uporządkowanym życiu nastąpił niechciany przełom. 22 listopada 2021 roku Igor otrzymał wiadomość, która była szokiem. Zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy języka (rak płaskonabłonkowy). Jest to jeden z tych nowotworów, który jest wyjątkowo bolesny i trudny do wyleczenia. Igor się nigdy nie poddaje, więc już w grudniu przeszedł poważną operację, w wyniku której usunięto mu 1/3 języka. W lutym zaczął 7 tygodni bardzo intensywnej radioterapii i chemioterapii. Pomimo zakończenia leczenia pojawiły się u niego przerzuty. Wszystkie możliwości leczenia zostały wyczerpane. Została jedynie operacja ratunkowa, w której skuteczność wszyscy wierzymy, jednak leczenie, rehabilitacja oraz leki, które Igor powinien przyjmować przed i po operacji są bardzo drogie.

Pieniądze zebrane w trakcie zbiórki mogły by odciążyć trochę rodzinę, która jest już bardzo wycieńczona fizycznie, psychicznie i finansowo. Pomóżmy im, pomóżmy Igorowi!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 514

Mateusz Żmudziński
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
PS
Paula
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 985 zrzutek

i zebrali

741 121 502 zł

A ty na co dziś zbierasz?