Szukanie lokalizacji,(pomorskie)zakup działki, organizacja procesu budowy z drewna księżycowego koniec za 133 dni ID: 4aef6u

Szukanie lokalizacji,(pomorskie)zakup działki, organizacja procesu budowy z drewna księżycowego

Zebrano 126 zł
z kwoty 2 000 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

65
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieram na zakup działki pod budowę ośrodka rozwoju osobistego i duchowego, to jest pierwszy etap, drugi etap to wybudowaniu budynku o pow 200 m2 z drewna księżycowego w technologi Holz100 , którą jest prawdziwą nowością w Polsce.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Zalety tej innowacji nie są jeszcze powszechnie znane: rekordowe osiągnięcia w zakresie izolacji cieplnej w skali światowej,udoskonalona ochrona przed przegrzewaniem,bezpieczeństwo przeciwpożarowe,ochrona przed promieniowaniem,ochrona na wypadek wstrząsów sejsmicznych,100% ochrona przed utratą ciepła i zawilgoceniem.

poniedziałek, 14 stycznia 2019 o 19:49

Drewno Księżycowe to niesamowity cud natury, ponownie ukazujący swoje oblicze w naszych czasach. Jak się okazuje, nowoczesna technologia budowlana nie może równać się z tym, co mamy w każdych lasach. Czym więc jest Drewno księżycowe, dlaczego jego właściwości potwierdzone naukowo zahaczają o magię i w jaki sposób powstaje? To wszystko jest mniej skomplikowane, niż mogłoby się na początku wydawać. Dzisiejsze czasy Jak więc jest dzisiaj? Podobnie, ale niestety drewno stało się zwykłym towarem hurtowym, gdzie podejście z szacunkiem czy wiedzą do drzew, zeszło na dalszy plan. Połacie wycinanych lasów każdego dnia czy chemia wprowadzana do drewnianych sklejek pokazują, że człowiek odszedł od integracji z naturą, na rzecz materialnych korzyści w postaci szybko i łatwo zarobionych pieniędzy, czy zaoszczędzonego czasu. Oczywiście, jest to celowy proces tych, którzy ze świadomych otaczającego ich świata istot, zrobili z nas głupie, ślepe owieczki. Ten czas jednak się kończy, a Księżycowe Drewno to powrót do wiedzy zawartej w naszych korzeniach. Naukowe fakty Drzewo ścięte o w środku zimy, podczas odpowiedniej fazy Księżyca w naturalny sposób zaczyna integrować się z polem elektromagnetycznym planety. W jego wnętrzu zostaje wydzielany żel, który przez naładowane cząsteczki elektryczne wzmacnia strukturę drewna, poprawia jego gibkość i uodparnia na ogień. W tym szczególnym czasie cała planeta, wraz z Księżycem, dosłownie zasila swoje drzewne potomstwo życiodajną, uzdrawiającą mocą, dzięki której drzewa mają energię na przetrwanie następnego roku. Takie drewno jest fantastycznie odporne na ogień. Codziennie jesteśmy zasypywani informacjami o tym, że lepiej mieszkać w kamiennych lub betonowych domach, ze względu na ryzyko pożaru.

poniedziałek, 7 stycznia 2019 o 15:43

https://www.facebook.com/Dziennik-Marze%C5%84-324290548362496/?modal=admin_todo_tour Jest kilka lokalizacji, patrzymy pod kątem transportu miejskiego , ewentualnie transportu między miastowego, dogodne dojście, dojazd samochodem , działka musi być przy lesie ale z dostępem do mediów jak woda, prąd, internet, przyszłościowo gaz. Powierzchnia działki to przynajmniej pól hektara, z możliwością bezproblemowego ogrodzenia, może występować pojedyncza zabudowa. Koszt określiliśmy na ok 1600 000 do 2000 000 zł.

poniedziałek, 12 listopada 2018 o 21:55

Moi drodzy stajemy przed nie byle jakim wyzwaniem, kilka słów. Mamy wiedzę zdobytą od twórców metod i technik samouzdrawiania holistycznego, popartą coraz dłuższą i większą praktyką i doświadczeniem. Chcemy uczyć i przekazywać owe wartości wciąż nowym ludziom i coraz to młodszym pokoleniom. To już się dzieje. Teraz potrzebujemy sprzyjającego miejsca, gdzie moglibyśmy robić to co już robimy dziś na małą skalę, poprzez pracę indywidualną, spotkania i warsztaty w małych, kameralnych grupkach. Kiedy mielibyśmy warunki i odpowiednią do kontynuacji naszego dzieła przestrzeń moglibyśmy szerzyć ideę rozwoju świadomości i uzdrawiania na dużo większą skalę. Aby ocalić nasz świat, każdy jeden jego mieszkaniec potrzebuje zacząć rozwój od siebie samego, potrzebuje uzdrowić siebie na wszystkich swoich poziomach. Jeden człowiek podnoszący swoje wibracje do poziomu miłości bezwarunkowej i życiu w zdrowiu, radości, wdzięczności, pokoju neutralizuje wpływ 750 tys. ludzi żyjących w poczuciu winy, krzywdy, żyjących w rzeczywistości opartej na lęku. A więc świadomie, czy też nie każdy rozwijający świadomość człowiek przyczynia się do uzdrawiania globalnego całego świata. Kontynuując rozpoczętą już misję przez wielkich, światowej sławy twórców możemy ocalić świat przed zniszczeniem, a tym samym uratować planetę Ziemię od zagłady i unicestwienia. Wciąż przybywa pomysłów i inspiracji na poszerzanie spektrum zajęć i spotkań, ale ze względu na ograniczające nas możliwości w obecnym miejscu, nie możemy w pełni realizować wielu inspiracji. Zobaczmy jak wielkiego dzieła możemy dokonać, kiedy misja poznawania i uzdrawiania siebie zacznie zataczać coraz większe i większe kręgi. Kiedy życie mieszkańców naszej planety przemieni się w cudowną, radosną wędrówkę, a wszystko to zadzieje się z waszym choćby najmniejszym udziałem. Możemy stworzyć Niebo na Ziemi, ale nie zrobimy tego sami, czy w kilka osób, potrzebujemy zjednoczenia wielu serc w tworzeniu jednego, wspólnego dzieła. Ty, który czytasz teraz to nasze przesłanie możesz stać się człowiekiem wielkiego serca, możesz razem z nami uczestniczyć w tworzeniu zdrowej, opartej na miłości rzeczywistości. ????Elżbieta Mari Zagórska ????‍❤️‍????‍????oraz Marian Zagórski????

piątek, 9 listopada 2018 o 09:49

Na dzień dzisiejszy wynajmujemy powiechnię mieszkalną i pod warsztaty rozwoju osobistego i duchowego. W raz małżonką pragniemy wybudować ośrodek w którym będzie możliwość organizowanizować warsztaty, wczasy w temacie uleczania holistyczne go. Sesje ThetaHealing®, Prenatalne Regresingu®, oddechowe - Satori; Sesje i warsztaty Radykalnego Wybaczania - Gra Satori i wiele innych zajęć holistyczne h.

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
9 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Nasi użytkownicy założyli

261 174 zrzutki

Pomóż zebrać 2 000 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

65
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.