Manifestacja - sprzeciw propagandzie w TVP Zakończona 11.09.2019r ID: 4bsb3b

Manifestacja - sprzeciw propagandzie w TVP

Zebrano 0 zł
z kwoty 50 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Niezależna zbiórka na organizacje wielkiej manifestacji w Warszawie - sprzeciwiamy się propagandzie pokazywanej w TVP.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)


Witajcie kochani na mojej zrzutce. Na samym początku chce napisać, że nie chce zorganizować manifestacji anty rządowej. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii która obecnie zasiada w sejmie. Moim celem jest zorganizowanie niezależnej manifestacji w której wyrazimy nasze niezadowolenie z TVP - telewizji która utrzymuje się za publiczne pieniądze. Moja opinia na temat kierunku w którym zmierza TVP jest bardzo negatywna. Zaczynając od oferty programowej kończąc na wiadomościach, które są niezwykłe stronnicze - wręcz śmieszne i żałosne. Czas z tym skończyć - telewizja nie powinna być tubą propagandową żadnej partii.

Dlaczego postanowiłem zacząć od zrzutki. Uważam, że aby przyciągnąć tysiące ludzi, którzy tak jak ja są przeciwni sytuacji w TVP potrzebna jest przynajmniej mała reklama. Plakaty oraz reklama na Facebooku powinny wystarczyć. Dodatkowo chce stworzyć transparenty na których będą zamieszczone oryginalne paski z Wiadomości. Transparenty zostaną rozdane dla wszystkich chętnych.

Chce również zakupić gwizdki. Za resztę pieniędzy zorganizuje przynajmniej kilka autobusów dla osób z innych miejscowości.
Manifestacja zostanie oficjalnie zgłoszona w Urzędzie Miasta - będzie legalna. Przewidywany termin to 19 październik godzina 18 - marsz pod siedzibę TVP tak abyśmy byli na miejscu o 19.30 gdy zaczynają się wiadomości

Chce aby ta manifestacja była pokojowa. Zrzutka daje nam możliwość zorganizowania manifestacji niezalizanej od innych partii politycznych. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było.

Wszyscy będą oczywiście informowani o postępie przygotować oraz będą raporty z każdej złotówki.


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze się nie zrzucił, bądź pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

370 445 zrzutek

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.