Manifestacja - sprzeciw propagandzie w TVP ID: 4bsb3b

Manifestacja - sprzeciw propagandzie w TVP ID: 4bsb3b

0 zł z 50 000 zł

0%

0 zł

0 zł

z 50 000 zł

zakończona

zakończona

11.09.2019r

0

0

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Niezależna zbiórka na organizacje wielkiej manifestacji w Warszawie - sprzeciwiamy się propagandzie pokazywanej w TVP.

Witajcie koc

hani na mojej zrzutce. Na samym początku chce napisać, że nie chce zorganizować manifestacji anty rządowej. Nie jestem zwolennikiem żadnej partii która obecnie zasiada w sejmie. Moim celem jest zorganizowanie niezależnej manifestacji w której wyrazimy nasze niezadowolenie z TVP - telewizji która utrzymuje się za publiczne pieniądze. Moja opinia na temat kierunku w którym zmierza TVP jest bardzo negatywna. Zaczynając od oferty programowej kończąc na wiadomościach, które są niezwykłe stronnicze - wręcz śmieszne i żałosne. Czas z tym skończyć - telewizja nie powinna być tubą propagandową żadnej partii.

Dlaczego postanowiłem zacząć od zrzutki. Uważam, że aby przyciągnąć tysiące ludzi, którzy tak jak ja są przeciwni sytuacji w TVP potrzebna jest przynajmniej mała reklama. Plakaty oraz reklama na Facebooku powinny wystarczyć. Dodatkowo chce stworzyć transparenty na których będą zamieszczone oryginalne paski z Wiadomości. Transparenty zostaną rozdane dla wszystkich chętnych.

Chce również zakupić gwizdki. Za resztę pieniędzy zorganizuje przynajmniej kilka autobusów dla osób z innych miejscowości.

Manifestacja zostanie oficjalnie zgłoszona w Urzędzie Miasta - będzie legalna. Przewidywany termin to 19 październik godzina 18 - marsz pod siedzibę TVP tak abyśmy byli na miejscu o 19.30 gdy zaczynają się wiadomości

Chce aby ta manifestacja była pokojowa. Zrzutka daje nam możliwość zorganizowania manifestacji niezalizanej od innych partii politycznych. Czegoś takiego chyba jeszcze nie było.

Wszyscy będą oczywiście informowani o postępie przygotować oraz będą raporty z każdej złotówki.

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

559 742 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?