id: 4zayt4

Na własne Bistro-Grill Bar

Na własne Bistro-Grill Bar

0 zł
z 20 000
0%
zakończona
12.04.2020r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 111 zrzutek i zebrali 1 064 212 200 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć kochani. Nazywam się Adrian, mam 26 lat, pochodzę z małego miasteczka na południu Polski w województwie podkarpackim. Odkąd pamiętam, odkąd skończyłem 18 lat marzyłem o tym aby otworzyć mała pizzerie, kebeba czy bistro, fajne miejsce w którym każdy mógłby miło spędzić czas a ja mógłbym stać się szefem i dać zatrudnienie innym. Niestety życie mnie nie rozpieszczało, co zarobiłem musiałem zainwestowac w dom rodzinny w którym ciągle mieszkam a był w opłakanym stanie. Tak więc możliwość jakiego kolwiek odłożenia pieniędzy na własny biznes niestety nie doszła skutku. Wiem pewnie wielu z Was powie że są dofinansowania unijne tak wiem startowałem w nich ale niestety jak to zawsze w urzedach bywa znajomosci...wiec trafiłem na liste rezerwowa. Są też kredyty i chwilówki ale zaczynać biznes na długach? nie to nie to. Starałem się również swego czasu znaleść wspólnika bądź sponsora który zainwestował by środki w mój pomysł lecz no niestety w małym miasteczku graniczy to z cudem. Miedzy czasie zyskałem doświadczenie w pracy jako sprzedawca oraz pomocnik na kuchni z kebabem. Nigdy nie przestałem marzyć o otwarciu i prowadzeniu własnej gastronomi. Doszedłem jednak do wniosku że kebabów i pizzerii mamy już po kokarde wiec wpadłem na pomysł z otwarciem Bistro-Grill Baru gdzie serwowane byłyby potrawy na bierząco przy kliencie smażone na ruszcie grilla opalanego drewnem nie żadnymi gazami. Prosty pomysł na stworzenie niewielkiego lokalu z małym ogródkiem w którym podawane by były proste potrawy z grilla typu stek, kurczak, karkówka, oscypek, kiełbasa,kaszanka itp a do tego w lokalu nabyć można by było piwo które idealnie komponowałoby się z grilowanymi potrawami. Sądzę że taki lokal napewno cieszyłby się dużym zainteresowaniem zwłaszcza w małym turystycznym miasteczku jak moje.


Napisałem jak było jak jest i jak liczę że może być, nikogo nie udaje, nie kryje intencji , otwarcie i szczerze mówię Wam o swoim największym marzeniu które mam nadzieję że uda mi się spełnić z Waszą drobną pomocą. Będę bardzo bardzo wdzięczny za każdą 1zł przeznaczoną na moje marzenie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!