Zakup sprzętu i dobre przygotowanie do Ligi Mistrzów Niesłyszących. Zakończona 30.09.2018r ID: 55ev7x

Zakup sprzętu i dobre przygotowanie do Ligi Mistrzów Niesłyszących.

Zebrano 1 121 zł
z kwoty 6 000 zł

18 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

17
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Szanowni Państwo,

Udało się! Dzięki ogromnej pomocy Was wszystkich, a w szczególności Pana Jakuba B. Bączek, który wpłacił znaczną część kwoty, zebraliśmy niezbędne 10.000 złotych i w dniach 7-10. listopada 2018 r. będziemy reprezentować nasz kraj na zawodach Ligi Mistrzów Niesłyszących. Rok temu, jako pierwszy polski zespół w historii rozgrywek awansowaliśmy do półfinału zawodów, zajmując ostatecznie wysokie, czwarte miejsce. Mając zabezpieczenie finansowe wyjazdu rozpoczynamy walkę o cele sportowe, gdyż naszym celem w tym roku jest medal. W związku z tym uruchamiamy drugą część zrzutki, której celem będzie zdobycie środków na zakup sprzętu sportowego, strojów, oraz zwiększenie ilości jednostek treningowych, tak by w jak najlepszym stopniu przygotować się do zawodów.

Jesteśmy drużyną składającą się z osób niesłyszących. Mamy swój mały świat, swoją pasję – piłkę siatkową, której jesteśmy w stanie poświęcić bardzo wiele. Ze względu na to, iż posługujemy się językiem migowym, w przeciwieństwie do klubów i instytucji zrzeszających osoby słyszące, ciężko jest nam znaleźć sponsora, który byłby w stanie pomóc nam finansowo. Jesteśmy bardzo pracowici, cierpliwi w dążeniu do celu i sami wkładamy własne środki finansowe by rozwijać się i z czasem osiągać wyznaczone, wspólne cele. By było to możliwe dołączamy do słyszących klubów drugiej i trzeciej ligi Polskiego Związku Piłki Siatkowej, lig amatorskich, przemierzając kilometry związane z dojazdami na treningi, mecze, turnieje towarzyskie. Wszystko po to, by zbierać niezbędne doświadczenie, które mamy nadzieję z czasem zaprocentuje na Igrzyskach Olimpijskich Głuchych, Mistrzostw Świata i Europy. Do osiągnięcia celu niezbędne są oczywiście środki finansowe, które pozwalają nam tworzyć wspaniały klub, regularnie dotowany przez zewnętrzne podmioty. Potrzebujemy pomocy w zakresie zakupu sprzętu, odzieży sportowej, najmu hali sportowej, pokrycia wyjazdów na turnieje towarzyskie. Obecnie trenujemy w trudnych warunkach, na małej hali sportowej, z niskim sufitem, mimo to z roku na rok udaje nam się zdobywać coraz lepsze wyniki w Polsce i na świecie. Głęboko wierzymy, że regularny trening umożliwi nam regularne zwiększenie swoich umiejętności, co niewątpliwie przyczyni się do jeszcze większych sukcesów w przyszłości.

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem serwisu www.zrzutka.pl, która umożliwi nam dobre przygotowanie się do zawodów. Każda nawet najmniejsza pomoc będzie nieoceniona. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na nasz występ na Lidze Mistrzów Niesłyszących.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wszelką pomoc.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

To było nasze pierwsze doświadczenie w Lidze Mistrzów w 2017 roku. Jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się zdobyć czwarte miejsce mimo debiutu.

W tym roku zamierzamy rzetelnie trenować, by osiągnąć jeszcze lepszy wynik !!!

Mistrz Polski U22 w Warszawie ' 2018

Mistrz Polski w Lublinie ' 2018


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

MC

Mateusz Chyl

Pomaganie jest fajne :)

M
200 zł
Mama
MZ
200 zł
Marcin Zaraś
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
200 zł
Dane ukryte
E
100 zł
Ewa
M
100 zł
Monika Szymanska
EM
50 zł
Eugeniusz Morawski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Kamil.R
X
10 zł
XYZ 9-12
MC
ukryta
Mateusz Chyl

Pierwsza wpłata

MZ
200 zł
Marcin Zaraś

Najwyższa wpłata

M
200 zł
Mama
Nasi użytkownicy założyli

323 675 zrzutek

Pomóż zebrać 6 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

17
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.