id: 5dmnpy

Natura Rytmu. Edukacja na rzecz pracowni muzycznej.

Natura Rytmu. Edukacja na rzecz pracowni muzycznej.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 226 zrzutek i zebrali 1 064 398 747 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wszystko co robimy ma swój określony rytm - bicie serca, oddech, tętno i fale mózgowe. Pojawia się zarówno w drganiu atomów, w cyklach pór roku, cyklach obrotu ziemi wokół słońca, w obrotach wskazówki zegara, obrotach ziemi wokół własnej osi. Nie ma żadnej części kreacji, która by go nie zawierała. Wszystko ma rytm i gdy jesteśmy w synchronii z nim - życie płynie. Poprzez rytm możesz znaleźć spokój w chaosie i harmonię w niezgodzie.

 

Natura Rytmu to głobtroterska wędrująca szkoła gry na bębnach obręczowych i rytmiki orientu pod prowadzeniem Xenii Uranovej.

Udostępnij zrzutkę

po raz pierwszy!


Pragnię się dzielić zdobytymi doświadczeniem, wiedzą, umiejętnościami i kompetencjami o Naturze Rytmu i światowych tradycjach muzyki, zarówno jak i technikach gry na bębnach obręczowych ( jednego z najstarszych bębnów świata). Rozwija w uczestnikach potencjał muzyczny i kształci alternatywnymi metodami nauczania, zaczerpniętych z wielu podróż i dalekich tradycyj ( między innymi Wschodu).


Na własnym koncie ma wiele przeprowadzanych warsztatów i w Polsce i zagranicą. Warsztaty odbywają na weekendowych obozach muzycznych, w ośrodkach jogi, na konwentach, w szkołach, na festiwalach artystycznych, eventach multikulturowych (i innych miejscach z klimatem).


Zapragnęła mieć własny " dom" czyli stacjonarną pracownię muzyczną.

Są to koszta regularnego wynajmu pomieszczenia oraz podstawowego sprzętu muzycznego. Z wkładu własnego posiadamy instrumenty perkusyjni, niektóre sprzęty muzyczne oraz materiały dydaktyczne.


Dziękuje z góry za wkład w rozwój tego działania i zachęcam do "żywego" uczestnictwa.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!