Pomóżcie mi wyjść z domu. ID: 5rdx2g

Pomóżcie mi wyjść z domu. ID: 5rdx2g

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

31 421 zł z 63 919 zł

49%

31 421 zł

31 421 zł

z 63 919 zł

78 dni

78 dni

do końca

468

468

wspierających
49%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • Cześć.
  Drodzy zrzutkowicze, mamy już prawie 15000 zł! Wasza hojność pokazuje, że wciąż można liczyć na ludzi dobrej woli. Dziękuję z całego serca wszystkim, którzy sprawiają, że jestem coraz bliżej spełnienia swojego marzenia. I oczywiście proszę dalej o wsparcie!
  Czytaj więcej
 • Cześć.
  Wybaczcie, że długo nic nie zamieszczałem w aktualnościach, ale nic specjalnego u mnie się nie działo.
  Dzisiaj, jak to zwykle u mnie bywa, wstałem o 4:00 rano i zacząłem swój dzień od włączenia komputera i przeglądania poczty, by sprawdzić, jak wygląda stan mojej zrzutki. Zazwyczaj było dziennie kilka wpłat, a czasem wcale. Jakże mile zostałem zaskoczony. Otóż 53 osoby wsparły moją zrzutkę. Wow! Jest to najwspanialszy prezent mikołajkowy, jaki mógłbym sobie wymarzyć. Dziękuję Wam wszystkim z całego serca. Jesteście wspaniali!
  Czytaj więcej
 • Witajcie. Kochani, od ostatniej aktualności minęły zaledwie dwa dni, a już na koncie jest 1306 ZŁ. Dziękuję wszystkim 30 osobom, którzy przyczyniają się do tego, że zbiórka wciąż się rozkręca. I pamiętajcie, nie stajemy w miejscu! Pozdrawiam i do usłyszenia w krótce!
  Czytaj więcej
 • Kochani, to już 4 wpłaty! Dziękuję bardzo użytkownikom: Małgorzata Stachowska, Jacek Bobruś, Barbara Stenka i Sebastian Mihailidis. Dziękuję również tym wszystkim, którzy udostępniają na swoich twarzoksiążkach link do mojego posta. I oczywiście proszę dalej o wsparcie!
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

Cześć.

Mam na imię Mateusz i mam 27 lat. Urodziłem się z

czterokończynowym mózgowym porażeniem dziecięcym. Poruszam się na wózku oraz jestem niewidomy. Z zamiłowania jestem tyfloinformatykiem (informatykiem dla osób niewidomych). Pracuję online w "Fundacji Świat Według Ludwika Braille'a". Moim zadaniem jest szkolenie osób niewidomych z zakresu obsługi komputera, urządzeń i oprogramowania specjalistycznego (m.in. screen readerów, z ang. czytników ekranu). Nie ograniczam się do pomocy tylko w godzinach pracy, robię to również charytatywnie. W wolnym czasie interesuję się muzyką i językami obcymi. Ponadto lubię poznawać różne kultury. Dobrze mówię po angielsku, a także uczę się szwedzkiego. Pomimo różnych barier, jakie muszę pokonywać codziennie, staram się być pogodny i uśmiechnięty. Na co zbieram pieniądze? Zostaną przeznaczone na zakup wózka elektrycznego wraz z systemem pozwalającym na umiejscowienie mnie w aucie bez użycia siły. Na rynku jest dostępny zestaw, z którego chciałbym skorzystać. Obecnie jest to jedyne rozwiązanie, które pozwoli mi opuścić mury domu, pójść gdziekolwiek: do kina, teatru, kawiarni, czy odwiedzić znajomych: -Wózek Carony GO (wózek inwalidzki z systemem transferu do samochodu) -Turny Evo (sterowany elektrycznie podnośnik fotelowy) -Fotel Specialist (siedzisko kubełkowe) -Carolift 6900 (podnośnik teleskopowy) Niestety cena wózka i systemu wraz z jego montażem przekracza moje możliwości finansowe, abym mógł go kupić samodzielnie. Mając rentę socjalną i niewielkie pieniądze za pracę w fundacji musiałbym zbierać na ten wózek 10 lat. Powyższy zakup umożliwi mi dalszy rozwój, a także lepszą pomoc innym potrzebującym niewidomym podczas prowadzenia szkoleń. Dlatego też bardzo proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc iwsparcie.

Wpłacający468

DG
Dorota Gardias
1 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
980 zł
KK
Kamil Kożuchowski
600 zł
 
Dane ukryte
600 zł
AJ
Aneta Jędrychowicz
550 zł
ME
Muda Edyta
500 zł
 
Dawid Ciemięga
500 zł
IS
Iwona Szłapak
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze49

 
2500 znaków
 • Alicja Snarska

  Hej Mateusz, co u Ciebie? Zbiórka trochę utknęła, ale czy te 30+ tysięcy jakoś Ci pomaga? Czy jest jakiś inny sposób, żeby Cię wesprzeć? (Pomoc w przewiezieniu używanego sprzętu albo coś takiego)

 • Mateusz Bobruś

  Hejsan. Tack så mycket min vän! Jag är bara glad. Sköt om dig.

 • DV
  Din vän

  Glad alla hjärtans dag!

  200 zł
 • TG
  Teresa Godula

  Hej Mateusz
  Obserwuje ciągle Twoją zbiórkę.
  Mam nadzieje, że w końcu uda się osiągnąć 100%.
  Pozdrawiam gorąco

  50 zł
 • TZ
  Tomek Zablotniak

  Jestem tu znowu,kurcze martwi mnie to że nie dużo tych wpłat jest u Ciebie ostatnio.Pozdrawiam Cie serdecznie!Wytrwałości!

  • Mateusz Bobruś

   Cześć Tomku. Masz rację, jest mało wpłat być może dlatego, że zbiórka jest mało rozreklamowana. Jestem skromnym człowiekiem i nikogo nigdy w życiu nie prosiłem o pomoc. Myślę jednak, że dzięki pomocy mediów się uda ją lepiej rozreklamować. Pozdrawiam cię serdecznie.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

536 582 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?