id: 5yasuj

Kocia cukiernia w Rzeszowie

Kocia cukiernia w Rzeszowie

Nasi użytkownicy założyli 1 035 355 zrzutek i zebrali 1 102 612 668 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam

Nazywam się Michał Ciźla

Pracuje od 5 lat w rzeszowskiej gastronomii

Od pewnego czasu coraz bardziej ciągnie mnie do własnej działalności. z racji że od szkoły praktycznie cały czas pracuje w gastro nic dziwnego że mój wybór padł właśnie w tę stronę. Pół roku temu będąc w Krakowie miałem przyjemność odwiedzić kocią kawiarnie. Bardzo miło wspominam to miejsce. Odrazu pierwsza myśl, szkoda że nie ma takiej w Rzeszowie.

Wtedy postanowiłem że chcę dążyć do stworzenia takiego miejsca tutaj. Miejsca gdzie będzie możliwość integracji z kotami a jednocześnie będzie można odpocząć na moment, napić się kawy i zjeść smaczne wypieki. Chcę by miejsce to bardziej przypominało " wesołe miasteczko dla kotów" niż typową kawiarnie.

Chcę zrobić to w stylu jakiego jeszcze w Polsce nie ma. Tak by miejsce to wyróżniało się od innych kocich kawiarni w Polsce.

Ostatnio co prawda już ktoś wpadł na ten pomysł i taka kawiarnia już powstaje, ale mimo to nie chcę rezygnować z swoich planów.

Co do samych czworonogów oczywiście chcę by trafiały do tego miejsca z rzeszowskiego schroniska. a także wspierać samo schronisko.

Każdego kto chciałby pomóc mi spełnić moje marzenie, a jednocześnie stworzyć w Rzeszowie miejsce jakiego na pewno nie otworzy żadna konkurencja, zachęcam do wsparcia. 🐱🐱🐈🐈‍⬛


Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!