Opis zrzutki

19 listopada tuż przed południem wybucha pożar. W niespełna dwie godziny ogień niszczy budynek biurowo-gospodarczy i wszystko co się w nim znajduje. Swoją siedzibę miała tu Szkółka Kolarska Vento Bike Team z Daleszyc.

xbe4de21e13f6e9a.jpegTrzydzieścioro odnoszących sukcesy, młodych sportowców traci w płomieniach swoje ukochane rowery na których aż 17 krotnie zdobywali Mistrzostwo Polski. Poza rowerami ogień strawił stroje oraz niezbędny sprzęt treningowy… jednym słowem wszystko. Wartość utraconego sprzętu trenerzy szkółki szacują na ponad 300 000 zł.

s6768b4a19680976.jpegTa ogromna tragedia szybko wywołała poruszenie w całym kolarskim środowisku. Poszkodowanym Mistrzom niezbędna jest natychmiastowa pomoc finansowa, aby umożliwić odbudowę bazy utraconego sprzętu i powrót do treningów.

W płomieniach cały dorobek swojej firmy tracą bracia Krzysztof i Hubert,  mocno zaangażowani w prowadzenie szkółki.  Pożar niszczy wszystko co niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Ogień strawił wieloletni dorobek ich życia, który nawet nie sposób oszacować, ale straty są ogromne. Wstępne szacunki przekraczają milion złotych.

Jeśli kochasz sport i wierzysz w Naszych Mistrzów to pomóż im jak najszybciej wrócić do treningów.

Naszej pomocy potrzebują również Krzysztof i Hubert, którym powrót do normalności zajmie wiele czasu, a tylko od Nas zależy jak szybko to się stanie.

qecd3795e44af407.jpeg

Odzyskajmy choć część tego co zabrał ogień.

Lokal oraz jego zawartość niestety nie były ubezpieczone, zatem pieniądze pochodzące ze zbiórki będą jedynymi środkami na odbudowę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 320

SW
Sylwester Wójcik
500 zł
Magdalena Łosak
150 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MM
ARTUR DZIOPA portfel brązowy
200 zł
MM
Monika Machul UbezpieczeniaOkrzei2 piłka do ręcznej z autografami piłkarzy ręcznych Łomża Vive Kielce
260 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MB
Michał Baćkowski licytacja zakupów London
1 001 zł
FM
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 22

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

772 509 zrzutek

i zebrali

571 520 250 zł

A ty na co dziś zbierasz?