Kuracja regeneracyjna dla Katarzyny ID: 65d23m

Kuracja regeneracyjna dla Katarzyny ID: 65d23m

20 zł z 23 420 zł

0%

20 zł

20 zł

z 23 420 zł

zakończona

zakończona

30.06.2020r

1

1

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Katarzyna to kobieta, o której można powiedzieć, że chwyta dzień i żyje pełnią życia. Niestety w 2016 roku zdiagnozowano u niej Hashimoto - autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, chorobę, która jest uznawana za nieuleczalną. Dzięki Państwa wsparciu Katarzyna będzie miała możliwość wrócić do normalnego życia.

Katarzyna to kobieta, o której można powiedzieć, że chwyta dzień i żyje pełnią życia. Z wykształcenia plastyk, aktywna sportowo instruktorka łyżwiarstwa i pasjonatka nordic walking to także samotna mama, wychowująca córkę w wieku szkolnym. Niestety w 2016 roku zdiagnozowano u niej Hashimoto - autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, chorobę, która jest uznawana za nieuleczalną.

Problemy ze zdrowiem Katarzyny zaczęły się od potężnych migren, które pojawiły się około 20 lat temu. Zdiagnozowanie niedoczynności tarczycy było dla niej jak wyrok. Pojawiło się wiele dolegliwości, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie i opiekę nad córką, takie jak chroniczne zmęczenie, pogorszenie się słuchu, wzroku, rozstrojenie układu hormonalnego, depresja. Wraz z upływem czasu i zwiększaną stopniowo dawką leku niszczona jest tarczyca, przestaje funkcjonować wątroba, nerki, pojawia się arytmia serca.

Katarzyna jednak się nie poddaje. Chce walczyć z chorobą i powrócić do pełni sił dla siebie i swojej córki. Po wielu bezskutecznych próbach znalezienia pomocy u lekarzy specjalistów oraz wizji przyjmowania syntetycznych, szkodliwych hormonów do końca życia kobieta zgłosiła się do Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach (informacje na temat Akademii można znaleźć u dołu wpisu). Katarzyna przeszła już dwie krótkie kuracje, ale wciąż trwa walka o jej powrót do zdrowia. Kobieta ma szansę na całkowite wyleczenie jeśli podda się kompleksowej kuracji w Centrum Regeneracji Organizmu w Świebodzicach, które skutecznie leczy pacjentów z problemem Hashimoto. Niestety nie stać jej na pokrycie pełnych kosztów kolejnej kuracji w Centrum, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zebraniu 23 420 złotych na ten cel. Dzięki Państwa wsparciu Katarzyna będzie miała możliwość wrócić do normalnego życia.

Aby Katarzyna mogła wziąć udział w kuracji, aktualna kwota do zebrania to 23 420 złotych. Zostanie ona przeznaczona na poszczególne opłaty:

17 420 złotych - koszt 30-dniowej kuracji

4 500 złotych - koszt zamieszkania

1 500 złotych - koszt wyżywienia

Dzięki Państwu Katarzyna będzie miała szansę poprawić swój stan zdrowia.

Katarzyna Kruszyńska jest podopieczną Stowarzyszenia “Ty dajesz życie”. Wspólnie staramy się jej pomóc w walce z chorobą i odzyskaniu pełni zdrowia. Do tej pory udało się nam pomóc 17 podopiecznym.

Centrum Regeneracji Organizmu Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach jest miejscem, do którego zwracają się pacjenci z ciężkimi, przewlekłymi, nieuleczalnymi i genetycznymi chorobami, a wszystkie kuracje odbywają się przy zastosowaniu unikalnej kompleksowej metody regeneracji całego organizmu za pomocą prostych i nieszkodliwych metod naturalnych, opracowanej w oparciu o medycynę komplementarną i regeneracyjną. (Więcej szczegółów można zobaczyć na stronie www.acadregmed.com


Zachęcamy również do dokonywania wpłat 1% podatku na rzecz Julii, podając numer krs Stowarzyszenia

0000628953 i cel szczegółowy "Katarzyna" podczas wypełniania zeznania rocznego PIT.

Wpłacający1

 
Dane ukryte
20 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 114 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?