Na potrzebny sprzęt do trenowania ID: 6bckrf

Na potrzebny sprzęt do trenowania ID: 6bckrf

2 zł z 4 000 zł

0%

2 zł

2 zł

z 4 000 zł

zakończona

zakończona

02.06.2020r

2

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

pc5e94a3e8e0273f.jpegNa imię mam Karolina i pływam zawodowo od 8 lat. Długo myślałam o tym czy wypada mi stworzyć tę zbiórkę patrząc na ciężką sytuację w jakiej znajdujemy się wszyscy, jednak wiem, że jest to moja jedyna szansa na kontynuowanie treningów i dążenie do spełnienia celów które sobie postawiłam jako sportowiec. Pływaniu poświęciłam całe swoje życie, od najmłodszych lat wiedziałam, że tylko dzięki ciężkiej i systematycznej pracy mogę osiągnąć sukces. Dzień rozpoczynałam wstając o 5 rano, aby dojechać na poranny trening, z którego pędziłam aby zdążyć do szkoły, po zajęciach lekcyjnych czekał mnie kolejny wyścig z czasem, żeby zdążyć na trening popołudniowy. Trenuje około 11 razy w tygodniu, zawsze na 100% moich możliwości, i nawet kontuzje nie stawały mi na przeszkodzie. Aktualnie jestem uczennicą LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, oraz zawodnikiem klubu G-8 Bielany. Aby móc być tu gdzie jestem, musiałam podjąć decyzję o przeprowadzce i zamieszkaniu w internacie. Moją ciężką pracę niespodziewanie przerwał COVID-19. Zostały zamknięte baseny i siłownie pozostawiając pływaków bez możliwości trenowania w wodzie. Myśląc, że sytuacja potrwa maksymalnie miesiąc, ćwiczyłam w mojej prowizorycznie stworzonej domowej siłowni aby nie stracić formy na którą pracowałam ostatnie kilka lat. Jednak w moim przypadku brak treningów w basenie równa się z utratą czucia wody, czyli nie tylko zatrzymaniem mojego progresu, ale też jego cofnięciem.

Wiele pływaków radzi sobie w tym ciężkim czasie kupując baseny, zakup potrzebnego sprzętu jest moją jedyną szansą na kontynuowanie treningów.

Zawsze mogłam polegać na moich rodzicach, niestety jest to dla nich bardzo ciężki okres i nie są w stanie pokryć całości kosztów z tym związanych.

Najmniejszy basen w jakim jestem w stanie trenować podpięta do specjalnej liny oraz tunel foliowy, który pozwoli mi na pływanie niezależnie od pogody to koszt ok.4000zł.

Jeżeli jesteś w stanie wspomóc mnie chociażby złotówką, lub masz basen który umożliwi mi treningi - będę wdzięczna za wpłatę lub kontakt. Dzięki tobie mogę spełnić swoje marzenia na które pracuje od dziecka.

Jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ CI DUŻO ZDROWIA !


Wpłacający2

 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Mam nadzieje, że moja drobna cegiełka zachęci innych do wpłat na zakup sprzętu, który pozwoli utrzymać Twoją formę Karolino :) Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 136 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?