id: 6fgw58

Ostatnia prosta... Jesteśmy prawie u celu!

Ostatnia prosta... Jesteśmy prawie u celu!

12 894 zł 
z 12 000 zł
107%
zakończona 28.07.2022r
151 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Gdyby Fundacja Sejsza mogła mówić, powiedziałaby do Ciebie: JESTEM, BO TY JESTEŚ.


Kilka słów o tym, jak wygląda rzeczywistość, a jest ona piękna. Dysponujemy terenem o powierzchni 650 m². Działka została podarowana fundacji przez moich rodziców, więc jest nasza na zawsze. Pod naszą opieką przebywają obecnie dwa psy odebrane interwencyjnie, dwie sunie ewakuowane z Ukrainy oraz dwa psy znalezione przywiązane do drzewa. Wszystkie są radosne i pod każdym kątem zaopiekowane, co możecie codziennie obserwować na naszym instagramie. Na naszą pomoc czekają kolejne psiaki. Po jednego z nich jedziemy już w niedzielę.


Dzięki temu, że my i wszyscy ludzie zgromadzeni wokół fundacji, z całego serca kochamy psy, mają one zapewnione nie tylko schronienie, ale miłość, beztroskę, zabawę, towarzystwo, spacery i wszystko, czego im trzeba.


Mamy ogromne ambicje i krok za krokiem realizujemy zadania niezbędne do urzeczywistnienia wszystkiego, co uważamy za ważne i potrzebne światu. To możliwe dzięki Tobie. Pamiętasz, jestem, bo Ty jesteś.


Bardzo dużo wydatków udaje nam się uniknąć, ponieważ wszystko, czego jesteśmy w stanie się nauczyć i na co jesteśmy w stanie wygospodarować odpowiednią ilość czasu, robimy sami. Są takie koszta, których niestety nie da się zniwelować.


Trwają prace nad ogrodzeniem całej tej przestrzeni. Zakładamy, że zostaną one ukończone jeszcze dzisiaj. Lada chwila płatność (około 13 tys.). Mieliśmy w planie najpierw zorganizować środki, a później działać, ale życie nas zweryfikowało - nasi podopieczni musieli zostać zabrani z miejsca, w którym opiekowaliśmy się nimi dotychczas, szybciej niż planowaliśmy. Część wspomnianej kwoty już posiadamy, bo otacza nas mnóstwo dobrych ludzi.


Obecne potrzeby fundacji, które najpilniej musimy zaopiekować, to: płatność za ogrodzenie, zakup wiat zacieniających, zakup i montaż monitoringu oraz lamp solarnych.


Oprócz terenu, dysponujemy też ogromem innych dóbr, dzięki którym możemy zapewniać naszym podopiecznym bezpieczeństwo i komfort. To wszystko istnieje dzięki Wam. Posiadamy pięć dużych boksów z podłogami i dachami, ale dążymy do tego, by psy nie musiały spędzać w nich więcej czasu niż to konieczne (np. ze względu na kwarantannę po przyjęciu) - wygrodziliśmy dla nich wybiegi. Posiadamy cztery bardzo duże ocieplone budy oraz trzy średniej wielkości. Mamy miski dla psów, mamy magazyn na karmy. Mamy smycze i obroże, zabawki, basen, by mogły się chłodzić. Mamy żagiel przeciwsłoneczny. Mamy mnóstwo roślin. Mamy wspaniałych wolontariuszy. Mamy siebie.


Za nami ogromna liczba zrealizowanych misji. Wierzymy, że i tą wspólnie zrealizujemy.


Z całego serca prosimy o wsparcie i z całego serca za nią dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 151

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

881 036 zrzutek

i zebrali

811 892 871 zł

A ty na co dziś zbierasz?