id: 6mn4hy

Październik 2021 #ToSieSamoKomentuje | Grzegorz Płaczek | Fundacja Nowe Spektrum

Październik 2021 #ToSieSamoKomentuje | Grzegorz Płaczek | Fundacja Nowe Spektrum

14 505 zł 
z 1 zł
1450500%
14 dni do końca
138 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Datą zakończenia zbiórki jest 31.10.2021. Dziękują za każde wsparcie i zaufanie. Zebrane fundusze przeznaczę na pokrycie kosztów codziennych, nieustających działań na rzecz Polski za miesiąc październik 2021. W 2021 r. założyłem Fundację Nowe Spektrum, aby wszystko było transparentne. U mojego boku stoi moja żona - Alina, która z podniesioną głową i nadzieją patrzy w przyszłość i pomaga mi oraz fundacji. Każdego dnia... Moje codzienne działania publikuję na:


https://www.facebook.com/tosiesamokomentuje/

https://twitter.com/placzekgrzegorz

https://youtube.com/c/ToSieSamoKomentuje/

a8168febd648d987.jpeg

Kocham mój kraj. Kocham moją Polskę. Nie klękam. Szukam prawdy. Chronię Rodzinę.

Mam dosyć brudnej polityki, nielogicznych decyzji, burzenia tego, co codzienną pracą staramy się budować.

Każdego dnia staram się pomagać Polakom, którzy są ofiarami segregacji sanitarnej w Polsce. To właśnie dzięki zebranym funduszom uruchamiam telefoniczną BEZPŁATNĄ pomoc prawną w październiku 2021. Konsultacji telefonicznej udziala adwokat Kordian Baranowski.


a7e47c58dbaa8cf1.jpeg

Serce mi wyrywa, gdy czytam i widzę media, które są zawsze zależne od Kogoś. A za tym Kimś jest kolejny Ktoś.


Trudno opisać, co mam w sercu. W kilku słowach? Kolor bieli i czerwieni. Żal, gdy widzę w jakim kierunku podąża moja Ojczyzna. Co chcę zrobić? Szukać prawdy, bez politycznego zacietrzewienia, bez obrażania. Wierzę, że jest to możliwe. 


Słyszymy w przestrzeni publicznej wiele słów, niektóre często są niezwykle obraźliwe. Nie zgadzam się z takim językiem i z takim poziomem prowadzenia dialogu. Nie po to Bóg dał nam takie słowa, jak chleb, miłość, praca i wolność, abyśmy mogli stać i patrzeć na obecną sytuację. W ostatnich tygodniach coś we mnie pękło. Coś się wylało. Coś dobrego. Polskiego. Nie chcę takiej Polski, którą tworzą nam politycy. Moje dzieci zasługują na coś więcej.


O moich działaniach oraz działaniach mojej funfacji dowiadujecie się na kanale: www.facebook.com/ToSieSamoKomentuje/


Samo jednak spotkanie wymaga przygotowania treści i poszukiwań. Czasem niełatwych. Nie mam za sobą partii, sztandarów, garniturów i... nie chcę tego mieć. Ale mam instynkt i potrafię słuchać. I czytać. I łączyć kropki.


Wyrażanie własnych myśli i głoszenie prawdy - często niewygodnej dla wielu polityków - nie jest łatwe. Przekonałem się o tym już od pierwszego spotkania z Wami na moim kanale. Z drugiej jednak strony Wasze zaangażowanie, ogromna ilość komentarzy oraz otrzymywanych przeze mnie wiadomości sprawia, że czuję, że warto mówić prawdę.


Chcę dalej szukać, tworzyć i bardziej się zaangażować. Szukam prawdy. Nie obrażam. Chcę publikować treści, których główny nurt i media, zawsze zależne od Kogoś, nie pokażą. Sam tego nie osiągnę. Chcę zostać w moich staraniach czysty, bez zobowiązań wobec innych. NIEZALEŻNY. Zgodny z sumieniem, moimi myślami i moim sercem, które jest w kolorze bieli i czerwieni. 


Więcej o mnie na: www.naszkobior.pl/grzegorzplaczek/


Kobiór to mała śląska gmina, w której mieszkam na co dzień. W której, przed ekranem komputera "kopię" i szukam i... staram się myśleć niezależnie. Często pod prąd... Logicznie. Nie obrażając.


Dlaczego walczę i szukam? Dlaczego założyłem Fundację Nowe Spektrum?


Obecne działałania rządu są często dla mnie nielogiczne. Ale poprzednie rządy działały podobnie. Zawsze ten sam scenariusz. Szukam przyczyn i staram się docierać do prawdy. Do treści, których nie da się łatwo znaleźć w internecie. Do słów, które nie padają w mediach głównego nurtu. Chcę dobrej i uczciwej Polski. Być może to ułuda. Ale zawsze warto próbować.


Dzięki Waszemu wsparciu udało mi się również spisać wszystko, co ważne i... wydać moją książkę - szczegóły na: www.ToSieSamoKomentuje.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 138

TT
Tomasz Tusiński
3 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
600 zł
JD
Jolanta D.
500 zł
GS
Grazyna S
500 zł
Justyna Łuszczyńska
500 zł
AW
Agnieszka Wardak
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
PH
Piotr Holubniak
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Panie Grzegorzu, dziękuję za obronę Polek i Polaków, wsparcie i motywację.
  Szczecinianka

  ukryta
 • AK
  Polka

  Dziękuję ♥️

  50 zł
 • ZP
  Zenon Pieczka

  Brawo Grzegorz !!!

  70 zł
 • JD
  Jolanta D.

  Panie Grzegorzu, bardzo dziękuję za to co Pan robi dla nas Polaków. Dziękuję za Pana odwagę i determinację. Ja ofiaruję modlitwę. Wdzięczna Polka.

  500 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie dajmy się.
  Dopóki walczysz jesteś zwycięzca!

  20 zł
 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

750 807 zrzutek

i zebrali

540 005 062 zł

A ty na co dziś zbierasz?