Chciałbym już chodzić i mówić... ID: 6pdcbu

Chciałbym już chodzić i mówić... ID: 6pdcbu

7 220 zł z 50 000 zł

14%

7 220 zł

7 220 zł

z 50 000 zł

97 dni

97 dni

do końca

93

93

wspierających
14%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nazywam się Igorek Kamiński, mam 6 lat :) Moim największym marzeniem jest nauczyć się chodzić i mówić. Tak bardzo chciałbym dorównać moim koleżankom i kolegom… Chciałbym już skakać, biegać, jeździć na rowerku, rysować, pisać, czytać, poznawać świat z innej perspektywy, ale też przede wszystkim wyrażać swoje myśli i być zrozumianym. Dotąd moja buźka, rączki i nóżki nie za bardzo mnie słuchają. Dzięki ciężkiej codziennej pracy nad sobą, potrafię wymówić zaledwie kilka słów, a poruszam

się czworakując. Tylko moi kochani rodzice wiedzą o mnie wszystko :)

Odkąd się urodziłem, mój rozwój przebiegał inaczej, niż u innych dzieci. Początkowo zdiagnozowano u mnie mózgowe porażenie dziecięce, jednak obecnie jestem na etapie kolejnej diagnostyki, ponieważ tamte się nie sprawdziły i nie dały jednoznacznej diagnozy. Otóż oczekuję na wyniki badań genetycznych, które dotąd wskazują na podejrzenie uszkodzonego transportera glukozy do mojej główki. Ponadto mam obniżone napięcie w mięśniach oraz podejrzenie napadów padaczkowych.

Daję z siebie wszystko, bardzo się staram i wierzę, że będę zdrowym chłopcem – tym bardziej, że lekarze dają na to sporą nadzieję! Dzielnie ćwiczę

na rehabilitacji, u logopedy, słucham poleceń psychologa i pedagoga. Rodzice prawie codziennie wożą mnie na dodatkowe zajęcia.

Gdy finanse rodziców pozwalają, to wyjeżdżamy na turnusy rehabilitacyjne – oj tam, to dopiero dostaję w kość :) Ale uwielbiam je i cieszę się, że robię po nich takie postępy!

Dzięki Państwa ofiarności będę mógł zakupić różnego rodzaju sprzęt

i szukać nowych metod leczenia, które pomogą mi w samodzielności i dorastaniu. Dadzą możliwość w uczestniczeniu w prywatnych wizytach i turnusach rehabilitacyjnych, które okazują się bezcenne i dają realne efekty! Za wszelką okazaną pomoc jestem bardzo wdzięczny i wszystkim serdecznie za to dziękuję!!!

Dołóż swoją cegiełkę i pomóż mi w drodze po nowe życie.
Wpłacający93

F
FALA Ełk
1 000 zł
J
jarek696915021
300 zł
J
jarek696915021
300 zł
BI
Bogusia i Edek Kamińscy
200 zł
D
Dziupla Zajcew
200 zł
U
U K-K
200 zł
OI
Ola i Maciek
200 zł
SM
Szymon Mackiewicz
200 zł
PK
Piotr Kuczyński
200 zł
W
Waldemar i Beata Janiszewscy
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

558 136 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?