Remont sali fitness i nowy sprzęt :) koniec za 95 dni ID: 6pv2r8

Remont sali fitness i nowy sprzęt :)

Zebrano 41 zł
z kwoty 35 000 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

50
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Dzień dobry, witam, hej :)
Od niedawna prowdzę swoją działalność związaną z fitnessem , jestem zakochana w tym co robię , jest to jumping fintess, bungee gym oraz kangoo jumps . Po prostu tym żyję !


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Zaczynałam swoją karierę u koleżanki więc nic nie było mi potrzebne, poźniej przeniosłam się na sale 45 metrów spokojnie wszystko wyremontowane zero problemu, aż z dania na dzień mówią mi że musze opuścić sale ponieważ budynek zmienia się w szkołę , myśle ok szybko cyk cyk no i udało się 208m marzenie na klub fintess. Jednak środki bardzo ograniczone :( sprzet się zużywa a przecież chce żeby moje kobiety były najszcześliwsze na świecie wchodząc i wychodząc z mojej sali ! Bardzo zależy mi na pomocy wtedy będę mogła jak najszybciej w super warunkach dzielić się swoją pasją ! Jest to bardzo ważne żeby klient dobrze czuł się w danym miejscu.

Jak na razie mam rozwaloną jedną strone toalety, 2 pęknietę lustra , starą podłogę i aż za głowe idzie się złapać , zrobiłam na tej sali tyle ile mogłam żeby kobiety miały chęć przychodzić , ale wiem że można zrobić tam mega, mega petarde żeby każdy był zadowolony !

Jestem młodą kobietą, także samej od razu ciężko jest wszystko zrelizować dlatego bardzo się cieszę że odkryłam tą stronkę i że są teraz takie możliwosci pomocy :)


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
A
10 zł
Artur
1 zł
Jump Love

Pierwsza wpłata

J
1 zł
Jump Love

Najwyższa wpłata

A
10 zł
Artur
Nasi użytkownicy założyli

323 677 zrzutek

Pomóż zebrać 35 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

50
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.