id: 6t4gds

Koszty związane z pogrzebem i bieżące potrzeby Artura Walczaka

Koszty związane z pogrzebem i bieżące potrzeby Artura Walczaka

11 827 zł 
z 100 000 zł
11%
zakończona 27.11.2021r
312 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam wszystkich ! Zwracam się z prośbą o pomoc dla mojego brata Artura Walczaka , który po walce na Punchdown doznał wylewu krwi do mózgu , jego niedotlenienia i w stanie krytycznym oraz obrzękiem mózgu został przewieziony do szpitala , gdzie przeszedł operację usunięcia krwiaka . Po operacji neurochirurgicznej został wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną w której przebywa do dzisiaj . W związku z niewydolnością narządów został podłączony do sztucznej nerki i respiratora . Jako siostra nie mam takiej kwoty , aby pokryć koszty utrzymania , leczenia , rehabilitacji i bieżących opłat , dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na rehabilitację mojego brata , który niebawem zostanie wybudzony ze śpiączki i będzie jej potrzebował od pierwszego dnia . Artur biorąc udział w zawodach Strong-Man , a także poza nimi bardzo często charytatywnie pomagał i udzielał pomocy innym ludziom . Pokazywał się nie tylko walcząc z przeciwnikiem w klatce , ale także w walce o dobro zwierząt - wspierał akcje,, Stop Nie Strzelaj . Swoją empatią , współczuciem i miłością do ludzi i zwierząt. zarażał innych sportowców oraz organizatorów wielkich sportowych eventów w naszym kraju . Brał miedzy innymi udział w wielu akcjach charytatywnych i pokazach takich jak, ,,Dzień Dziecka , wsparcie chorych dzieci , licytacje dla potrzebujących i wielu innych . Pomagał również trudnej młodzieży i wskazywał jak poprzez sport zmienić się na lepsze. Przez blisko 20 lat aktywności sportowej wziął z powodzeniem udział w niezliczonych mistrzostwach najsilniejszych ludzi w kraju i za granicą . Jego największym osiągnięciem jest rekord Guinnessa w "spacerze farmera" . Dzisiaj mój brat sam potrzebuje pomocy , dlatego proszę Was o wielkie serce i wsparcie w rehabilitacji , aby Artur powrócił do zdrowia i znów zarażał nas swoim uśmiechem .

............................................................................................................................................................................................................

Chcielibyśmy poinformować że w dniu dzisiejszym 26.11.2001 r zmarł mój brat z powodu wstrząsu sepytcznego i niewydolności wielonarządowej.Dziękujemy za okazaną pomoc .Pieniążki uzbierane zostaną przeznaczone na pochówek Artura.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 312

 
Dane ukryte
500 zł
KP
Krzysztof P
500 zł
GE
Malwina Łukasz
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
WG
Przemo Gnat
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
KI
Katarzyna Imbiorowicz
300 zł
MK
Maciej koko
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
I
Iwo
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 620 zrzutek

i zebrali

574 370 283 zł

A ty na co dziś zbierasz?