Aktualności2

  • Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy dołączyli do naszej Zrzutki ! Każdy drobny gest solidarności jest na wagę złota, a zatem przekazujemy wyrazy wdzięczności i zapraszamy do nas nieustająco !

    Czytaj więcej
  • Nasza ukochana siedziba przy Puławskiej 48 w latach 2011-2017

    p304921f8ae0390f.jpeg

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

f20310cc264b7585.jpeg


CZEŚĆ TU RESET ! 9 KWIETNIA 2021, OBCHODZIMY 10 URODZINY !

Piękny jubileusz, lecz moment wybitnie denny w kontekście obchodów i świętowania !  

Zamiast bąbelków, wiwatów i nowości na półkach, kolejna pandemiczna zrzutka, która wyświetla się w Waszych aktualnościach..

ZBIERAMY NA 3-MIESIĘCZNE KOSZTY STAŁE UTRZYMANIA RESETU STACJONARNEGO: CZYNSZ ZA WYNAJEM LOKALU UŻYTKOWEGO, SKŁADKI ZUS, UTRZYMANIE MIEJSCA PRACY PANI MARII.

CO OFERUJEMY W ZAMIAN ? KAŻDA OSOBA, KTÓRA DOKONA WPŁATY MA 20% ZNIŻKI NA WSZYSTKO W RESECIE STACJONARNYM DO 31 GRUDNIA 2021.

Kod PKD nie dał nam szansy na drugą tarczę branżową, a każdy domorosły ekonom wie, że rynek, to system naczyń połączonych. Zapewniamy, że ani jedna wpłata nie pójdzie na urodzinową flaszkę :) Nad wszystkim czuwa (niczym legendarna komisja Lotto) nie kto inny, jak sam Luciano, który śpiewa nam urodzinową arię prosto z jubileuszowego plakatu autorstwa Jakuba Zasady.

Nie będziemy przekonywać, że nasza akcja jest wyjątkowa. Nie będziemy też zapewniać o renomie i zasługach resetu. Kto nas zna, ten/ta wie, że reset od 10 lat jest na Starym Mokotowie i powinien tu po prostu zostać, bo nie wszystko musi się nieustannie zmieniać w Warszawie w imię drapieżnej konkurencji !  

Chcemy być nadal z Wami i dla Was na Moko, dlatego niniejszym odpieczętowujemy puszkę. Pozostanie otwarta przez 30 dni. 


SUPLEMENT dla lubiących dłuższe teksty: 


Pewnie obserwujecie już u siebie objawy zrzutkowej znieczulicy ? Niestety - na to nie ma jeszcze remedium. Trudno się dziwić, ostatnio zbierają i walczą już niemal wszyscy, czasy nastały srogie, szczególnie dla małych, niszowych biznesów.


Mamy świadomość, że dizajn użytkowy i sztuka nie są w tej chwili dobrami pierwszej, ani nawet drugiej potrzeby, ale wierzymy, że wpływają na samopoczucie, jakość naszego życia i stan relacji międzyludzkich.


Takie miejsca jak reset są w tkance miejskiej ostatnimi przyczółkami nieskomercjalizowanego świata. Świata, w którym jest przestrzeń na: sąsiedzkie przyjaźnie, spotkania z właścicielami, codzienne small talki, wrażliwość, etykę biznesu i poszanowanie przyrody.  Naczelną zasadą działania resetu nigdy nie była maksymalizacja zysku. 


Z pewnością w 2021r. ktoś z Was lub Waszych bliskich będzie obchodzić urodziny, będą też święta i inne okazje. Mimo kwarantanny i pandemii warto celebrować wyjątkowe chwile i już dziś zaplanować nietuzinkowy, resetowy upominek, jednocześnie dając nam szansę na przetrwanie kryzysu w imię zasady wspierania małych, lokalnych, autorskich biznesów. 


Co będzie - czas pokaże - zgodnie z zasadami “Design Thinking” reset jest gotowy na ciągłe adaptacje, modyfikacje i odradzanie się na nowo w nowym, lepszym świecie i na nowych, lepszych zasadach.. Przez ostatnie 10 lat przetrwaliśmy już niejedną zawieruchę i wierzymy, że uda się również i tym razem. Niestety wirus również ciągle updejtuje swój system więc mamy - mówiąc krótko - drobny konflikt interesów..  


USTAWIAMY WNĘTRZA NA NOWO OD 2011 !

Ukłony i podziękowania za każde wsparcie i udostępnienie !


reset    

art & design point   

ul. J. Dąbrowskiego 36   

02-561 Warszawa   

kom: +48 503 035 939

email: [email protected]

e-sklep: www.sklep.resetpoint.pl   

www.facebook.com/resetpoint   

instagram: @resetpoint.pl

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 20

D
dwaem
100 zł
A
Ania Dobrowolska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Ł
Łapa
200 zł
L
Lukasz Szczucinski
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
EP
Ewa Pokora
100 zł
MP
Maria Pokora
50 zł
LN
Laura Neirotti
20 zł
B
Bartek
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Jarosława Dąbrowskiego 36, 02-561

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 975 684 zł

A ty na co dziś zbierasz?