id: 72f4p5

80 urodziny Doktora Andrzeja Krzywińskiego

80 urodziny Doktora Andrzeja Krzywińskiego

Nasi użytkownicy założyli 1 016 606 zrzutek i zebrali 1 065 232 047 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani! Wielkie wydarzenie w naszej społeczności.


Jak wszyscy wiemy hodowla Polskiego Spaniela Myśliwskiego zapoczątkowana została przez dr.inż. Andrzeja Krzywińskiego w Parku Dzikich Zwierząt im Benedykta Dybowskiego w Kadzidłowie który w tym roku , w sierpniu obchodzi swoje wielkie święto - 80 URODZINY !!! Kadzidłowo zwane jest przez miłośników rasy domem rodzinnym polskiego spaniela a doktor Krzywiński odtwórcą " ojcem" rasy.

Zaangażowanie Doktora, jego pasja i ciężka praca zaowocowały 01.01.2017 roku uznaniem rasy przez Związek Kynologiczny w Polsce. Od tego momentu zaczęły powstawać inne hodowle, które czerpiąc z jego doświadczenia i nauki doprowadziły do dalszego rozwoju rasy , dzięki czemu większość z nas może cieszyć się tym wspaniałym psim przyjacielem dziś!


Chcemy podziękować mu za to, że dzięki niemu jesteśmy tutaj wszyscy razem i że jego marzenie, aby świat pokochał Polskie Spaniele Myśliwskie jest realizowane. Dlatego też podjęta została decyzja o zorganizowaniu tej zrzutki pieniędzy, aby zrobić Doktorowi prezent od nas wszystkich w postaci rzeźby lub innej formy artystycznej!


Zapraszamy zatem do wsparcia tego szczytnego celu. Doktor - od którego to wszystko się zaczęło i dzięki któremu jesteśmy tu teraz wszyscy zasługuje na wspaniały prezent w podziękowaniu za jego ciężka pracę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 58

MA
Maria
200 zł
DO
Damian Olechno
50 zł
AS
Koda
50 zł
ED
DADAJ Domowa Psiarnia
22 zł
KB
Kraina Bocianich Gniazd
300 zł
PP
Piotr Piotrowski
100 zł
PI
Pixel
70 zł
MZ
Marta
150 zł
GH
Elina Halonen
100 zł
DR
Dominika Rybarczyk
38 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!