Produkcja musicalu SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL - premiera 20 czerwca 2018 koniec za 35 dni ID: 7apprz

Produkcja musicalu SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL - premiera 20 czerwca 2018

Zebrano 6 021 zł
z kwoty 10 000 zł

60 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


"SPAMALOT czyli Monty Python i Święty Graal" jest produkcją IX sezonu Śródmiejskiego Teatru Muzycznego realizowaną we współpracy z agencją Theater Right Worldwide New York oraz Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Śródmiejski Teatr Muzyczny jest zespołem działającym od 2009 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie. Praca w zespole odbywa się na zasadach NON PROFIT a jej efektem są spektakle musicalowe wystawiane premierowo w okresie czerwca na śródmiejskich scenach warszawskich. Na koncie zespołu są takie tytuły jak "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Miss Saigon School Edition", "Skrzypek na dachu" czy "Footloose". Spektakle realizowane są we współpracy ze światowymi agencjami reprezentującymi autorów w kwestii praw do tytułów.

Musical "SPAMALOT" jest piątym dużym tytułem ze światowego repertuaru teatru muzycznego realizowanym przez nasz zespół. 1 października zakończyliśmy przesłuchania do zespołu wyłaniając grupę 33 osób, młodych adeptów teatralnej sztuki w wieku +15, którzy przez kilka miesięcy pracując pod okiem realizatorów spektaklu zdobędą podstawy musicalowego warsztatu a zwieńczeniem ich pracy będzie premiera musicalu 22 czerwca 2018 roku na scenie warszawskiego Teatru PALLADIUM.

Realizatorami spektaklu jest grupa artystów będących trzonem zespołu oraz współpracujących, zaproszonych do pracy przy spektaklu. Kierownikiem artystycznym oraz reżyserem spektaklu jest Antoniusz DIETZIUS, kierownikiem muzycznym Anastazja SIMIŃSKA a kierownikiem choreograficznym Anna GWAREK.

Wsparcie finansowe umożliwiające nam opłacenie licencji na wykonanie tytułu oraz wynajem teatru zapewnia nam Zarząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Realizacja spektaklu na poziomie produkcji scenografii, rekwizytów czy kostiumów odbywa się na bazie środków Domu Kultury w tym wpłat uczestników naszego zespołu na Radę Rodziców, które to wpłaty w pełni wykorzystywane są na niniejsze. Często przy realizacji spektakli korzystamy z pomocy naszych przyjaciół wspierających nas materiałami do produkcji scenografii czy pomocą przy jej realizacji.

Co roku stawiamy sobie nowe wyzwanie a widzowie zawieszają nam poprzeczkę jeszcze wyżej. Chcielibyśmy podołać zadaniom zarówno własnym jak i naszych widzów. Chcielibyśmy aby nasze produkcje rozwijały się razem z nami a do tego brakuje nam tylko środków finansowych, nie pomysłów. Często realizacja scenografii to koszta, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć robiąc wszystko aby niezależnie od nich podołać pracy. O ile łatwiej byłoby nam tworzyć obecną produkcję mając zaplecze finansowe, dzięki któremu zbudujemy zaprojektowaną przestrzeń sceniczną i wykonamy przy pomocy pracowni krawieckich średniowieczne kostiumy.

Z nasza pracą nie zamykamy się sami dla siebie, wręcz przeciwnie! Już w czerwcu efekty naszej pracy dostępne będą dla każdego i to za darmo a powrót spektaklu na scenę Palladium gwarantujemy jesienią 2018.

Liczymy na każdą, nawet najmniejszą wpłatę i już teraz z góry dziękujemy za pomoc! Na naszym profilu fb spamalotmusical2018 od teraz można śledzić nasze poczynania przy produkcji tytułu.

Do zobaczenia już w czerwcu na premierze musicalu SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL na podstawie kultowego filmu Grupy MONTY PYTHONA!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

SPAMALOT 2018

Wystartowaliśmy! Castingi do produkcji już za nami! Naszą najnowszą premierę reklamować będziemy oryginalnym logo spektaklu, wykorzystywanym od 2004 roku na całym świecie!

SPAMALOT w TVP WARSZAWA

O Śródmiejskim Teatrze Muzycznym oraz najnowszej premierze, musicalu "SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON ŚWIĘTY GRAAL"!

W porannym programie "Warszawski Dzień" TVP WARSZAWA 4 października 2017r. gościem Uli Kaczyńskiej był Antoniusz Dietzius, autor inscenizacji i reżyser spektaklu.

Materiał od 45:25 - http://warszawa.tvp.pl/34254500/04102017

Oto trailer musicalu MISS SAIGON produkowanego przez zespół w 2015 roku! To największe widowisko musicalowe amatorskiego teatru muzycznego po raz pierwszy realizowane w Polsce na zasadach "school edition" we współpracy z agencją MTI Shows New York. Do dziś jesteśmy dumni, że udało nam się wspiąć na poziom tak wymagającego tytułu z klasyki światowego teatru muzycznego!


Musical GREASE realizowany w ramach Vlecia Śródmiejskiego Teatru Muzycznego pod patronatem honorowym Beaty Kawki i FILM FACTORY STUDIO!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Ikuko Hawieńczyk

Ikuko Hawieńczyk

19.04.2018 8:57

Powodzenia! mama Isseia

Viet Anh

Viet Anh

09.10.2017 19:15

Na dobry start!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Pomóż zebrać 10 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

506
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.