X Jubileuszowy sezon ŚRÓDMIEJSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO - Warszawa 2018/2019 koniec za 198 dni ID: 7apprz

X Jubileuszowy sezon ŚRÓDMIEJSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO - Warszawa 2018/2019

Zebrano 17 224 zł
z kwoty 25 000 zł

68 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

855
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Śródmiejski Teatr Muzyczny jest zespołem działającym od 2009 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie. Praca w zespole odbywa się na zasadach NON PROFIT a jej efektem są spektakle musicalowe wystawiane premierowo w okresie czerwca na śródmiejskich scenach warszawskich. Na koncie zespołu są takie światowe tytuły jak "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Miss Saigon School Edition", "Skrzypek na dachu", "Footloose" czy "Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal". Spektakle realizowane są we współpracy ze światowymi agencjami reprezentującymi autorów w kwestii praw do tytułów m.in. Really Useful Group Ltd. London, MTI New York, Theater Right Worldwide, Rodgers & Hammerstein czy MTI Europe London.

Realizatorami spektakli jest grupa artystów związanych ze środowiskiem musicalowym będących trzonem zespołu oraz współpracujących, zaproszonych do pracy przy spektaklu. Kierownikiem artystycznym oraz reżyserem spektakli jest Antoniusz DIETZIUS, kierownikiem muzycznym Adrianna FURMANIK-CELEJEWSKA a konsultacji wokalnych udzielają Anastazja SIMIŃSKA i Kamil DOMINIAK. Kierownikiem choreograficznym zespołu jest Anna GWAREK. W 2018 roku w związku z sezonem jubileuszowym do współpracy zaprosiliśmy nowych realizatorów, którzy uzupełnią skład twórców Śródmiejskiego Teatru Muzycznego.

Wsparcie finansowe umożliwiające nam opłacenie licencji na wykonanie tytułu oraz wynajem teatru zapewnia nam Zarząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Realizacja spektaklu na poziomie produkcji scenografii, rekwizytów czy kostiumów odbywa się na bazie środków Domu Kultury w tym wpłat uczestników naszego zespołu na Radę Rodziców, które to wpłaty w pełni wykorzystywane są na niniejsze. Często przy realizacji spektakli korzystamy z pomocy naszych przyjaciół wspierających nas materiałami do produkcji scenografii czy pomocą przy jej realizacji.

Co roku stawiamy sobie nowe wyzwanie a widzowie zawieszają nam poprzeczkę jeszcze wyżej. Chcielibyśmy podołać zadaniom zarówno własnym jak i naszych widzów. Chcielibyśmy aby nasze produkcje rozwijały się razem z nami a do tego brakuje nam tylko środków finansowych, nie pomysłów. Często realizacja scenografii to koszta, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć robiąc wszystko aby niezależnie od nich podołać pracy. O ile łatwiej byłoby nam tworzyć obecne produkcje mając zaplecze finansowe, dzięki któremu zbudujemy zaprojektowaną przestrzeń sceniczną i wykonamy przy pomocy pracowni krawieckich niezbędne kostiumy.

Rozpoczęliśmy X Jubileuszowy Sezon naszej działalności a wraz z nim największą produkcję jaką postaramy się oddać naszym widzom, musical "LES MISERABLES", którego premiera już 26 czerwca 2019r. na dużej scenie Teatru STUDIO w Warszawie. Do niniejszej produkcji zaprosiliśmy 38 wykonawców wyłonionych na drodze wieloetapowych castingów. Wśród obsady jest grono absolwentów naszego zespołu, którzy gościnnie wystąpią w spektaklu.

Wyprodukowanie tytułu wiąże się z wielkimi kosztami, które staramy się udźwignąć. Chcąc oddać w pełni profesjonalnie przygotowany spektakl na miarę naszym możliwości zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej inicjatywy. Każda podarowana nam kwota zostanie wykorzystana w produkcji scenografii i kostiumów, na zakup materiałów i pokrycie kosztów usług produkcji elementów montażowych.

Chętnie w ramach podziękowania podarujemy Państwu zaproszenie na specjalny pokaz przedpremierowy spektaklu 25 czerwca 2019 roku.

Za każde 70 zł podarujemy Państwu zaproszenie dla jednej osoby a za 120 zł dla dwóch osób. Liczba zaproszeń jest limitowana.

Liczymy na każdą, nawet najmniejszą wpłatę i już teraz z góry dziękujemy za pomoc, która doda nam skrzydeł i pozwoli na realizację naszych scenicznych marzeń!

Wszystkie informacje o Śródmiejskim Teatrze Muzycznym znajdą Państwa na naszej stronie na fb:

www.facebook.com/srodmiejski.teatr.muzyczny/

Do zobaczenia na wszystkich wydarzeniach nadchodzącego sezonu!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY - 10 SEZONÓW

I. "LATO MIŁOŚCI" - autorski spektakl musicalowy na inaugurację działalności /2010r./

II. "MUSIC ALL THE TIME" - spektakl muzyczny na podstawie trzech tytułów: "Evita", "Chess" oraz "Rudolf-Afera Mayerling" /2011r./

III. "SIEDZIELIŚMY NA DACHU" - spektakl piosenki aktorskiej z utworami m.in. 20-lecia międzywojennego /2012r./

IV. "JESUS CHRIST SUPERSTAR" - legendarna rock-opera Andrew Lloyda Webbera /2013r./

V. "GREASE" - kultowa komedia muzyczna /2014r./

VI. "MISS SAIGON" - wielkie widowisko musicalowe, największe wydarzenie amatorskiego ruchu musicalowego w Polsce /2015r./

VII. "SKRZYPEK NA DACHU" - legendarny musical wszech czasów /2016r./

VIII. "FOOTLOOSE" - roztańczony spektakl muzyczny po raz pierwszy na scenie Warszawy! /2017r./

IX. "SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL" - szalona, absurdalna komedia najnowszą premierą zespołu /2018r./

X. "LES MISERABLES" - największa produkcja naszego zespołu, której premiera odbędzie się 26 czerwca 2019 roku na scenie Teatru STUDIO w Warszawie /2019r./

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY w TVP WARSZAWA

Gośćmi Uli Kaczyńskiej w porannym programie WARSZAWSKI DZIEŃ TVP WARSZAWA byli Anastazja SIMIŃSKA (konsultant WOKALNY) oraz Antoniusz DIETZIUS (kierownik artystyczny/reżyser). O jubileuszowym sezonie i premierze musicalu "Les Miserables", wydarzeniach towarzyszących oraz pracy z młodymi aktorami!

https://warszawa.tvp.pl/39286455/02102018

(materiał od 01:06:00)

"Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal" na scenie Teatru Palladium. Premiera czerwiec 2018r.

Oto trailer musicalu MISS SAIGON produkowanego przez zespół w 2015 roku! To największe widowisko musicalowe amatorskiego teatru muzycznego po raz pierwszy realizowane w Polsce na zasadach "school edition" we współpracy z agencją MTI Shows New York. Do dziś jesteśmy dumni, że udało nam się wspiąć na poziom tak wymagającego tytułu z klasyki światowego teatru muzycznego!


Musical GREASE zrealizowany w ramach jubileuszu V-lecia Śródmiejskiego Teatru Muzycznego pod patronatem artystycznym Beaty Kawki i FILM FACTORY STUDIO!

Musical JESUS CHRIST SUPERSTAR sir Andrew Lloyda Webbera był pierwszą dużą produkcją Śródmiejskiego Teatru Muzycznego zrealizowaną w 2013 roku we współpracy z Agencją Really Useful Group Ltd. London oraz Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Wystawiany nie tylko na deskach Teatru Palladium przyciągał widzów w pokazach plenerowych oraz specjalnych m.in. w przestrzeni kościoła.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

AM

Anna marczuk

Mama Jana Józefa trzymam za wszystkich mocno kciuki

Aleksandra Belowska

Powodzenia ! :)

poproszę 2 bilety na 4 października

JZ

Józefa Zubowicz

Czerwone kotary :-)

PS

Paulina Skowrońska

100% MAMY TO

EW

Edyta Więcek-Zajkowska

Poproszę o trzy wejściówki

KP

Karina Pniewska

Juz nie mogę się doczekać! Powodzenia !

IH

Ikuko Hawieńczyk

Powodzenia! mama Isseia

VA

Viet Anh

Na dobry start!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

199 294 zrzutki

Pomóż zebrać 25 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

855
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.