X Jubileuszowy sezon ŚRÓDMIEJSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO - Warszawa 2018/2019 koniec za 103 dni ID: 7apprz

X Jubileuszowy sezon ŚRÓDMIEJSKIEGO TEATRU MUZYCZNEGO - Warszawa 2018/2019

Zebrano 14 479 zł
z kwoty 20 000 zł

72 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

706
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Śródmiejski Teatr Muzyczny jest zespołem działającym od 2009 roku w Młodzieżowym Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w Warszawie. Praca w zespole odbywa się na zasadach NON PROFIT a jej efektem są spektakle musicalowe wystawiane premierowo w okresie czerwca na śródmiejskich scenach warszawskich. Na koncie zespołu są takie światowe tytuły jak "Jesus Christ Superstar", "Grease", "Miss Saigon School Edition", "Skrzypek na dachu", "Footloose" czy tegoroczny "Spamalot". Spektakle realizowane są we współpracy ze światowymi agencjami reprezentującymi autorów w kwestii praw do tytułów m.in. Really Useful Group Ltd. London, MTI New York.

Realizatorami spektakli jest grupa artystów będących trzonem zespołu oraz współpracujących, zaproszonych do pracy przy spektaklu. Kierownikiem artystycznym oraz reżyserem spektaklu jest Antoniusz DIETZIUS, kierownikiem muzycznym Anastazja SIMIŃSKA a kierownikiem choreograficznym Anna GWAREK. W 2018 roku w związku z sezonem jubileuszowym do współpracy zaprosiliśmy nowych realizatorów, którzy uzupełnią skład twórców Śródmiejskiego Teatru Muzycznego.

Wsparcie finansowe umożliwiające nam opłacenie licencji na wykonanie tytułu oraz wynajem teatru zapewnia nam Zarząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy. Realizacja spektaklu na poziomie produkcji scenografii, rekwizytów czy kostiumów odbywa się na bazie środków Domu Kultury w tym wpłat uczestników naszego zespołu na Radę Rodziców, które to wpłaty w pełni wykorzystywane są na niniejsze. Często przy realizacji spektakli korzystamy z pomocy naszych przyjaciół wspierających nas materiałami do produkcji scenografii czy pomocą przy jej realizacji.

Co roku stawiamy sobie nowe wyzwanie a widzowie zawieszają nam poprzeczkę jeszcze wyżej. Chcielibyśmy podołać zadaniom zarówno własnym jak i naszych widzów. Chcielibyśmy aby nasze produkcje rozwijały się razem z nami a do tego brakuje nam tylko środków finansowych, nie pomysłów. Często realizacja scenografii to koszta, których nie jesteśmy w stanie przeskoczyć robiąc wszystko aby niezależnie od nich podołać pracy. O ile łatwiej byłoby nam tworzyć obecne produkcje mając zaplecze finansowe, dzięki któremu zbudujemy zaprojektowaną przestrzeń sceniczną i wykonamy przy pomocy pracowni krawieckich niezbędne kostiumy.

Z nasza pracą nie zamykamy się sami dla siebie, wręcz przeciwnie! Już w październiku na deski Teatru Palladium powróci nasza czerwcowa premiera uznana za najlepszy spektakl naszego zespołu, musical "Spamalot". na początku 2019 roku naszych widzów zaprosimy na jubileuszowy koncert z udziałem zespołu oraz naszych solistów będący składanką inscenizowanych fragmentów naszych spektakli. W czerwcu przyszłego roku w warszawskim Kinie Atlantic zaprezentujemy musicalowy wieczór podsumowujący naszą działalność, w którym udział wezmą twórcy zespołu oraz zaproszeni goście ze świata polskiego musicalu. A już w czerwcu zaprezentujemy produkcję X sezonu, którą rozpoczynamy castingami już we wrześniu! Tytuł produkcji przedstawimy niebawem na stronach fb Śródmiejskiego Teatru Muzycznego oraz produkcji "Spamalot".

Liczymy na każdą, nawet najmniejszą wpłatę i już teraz z góry dziękujemy za pomoc, która doda nam skrzydeł i pozwoli na realizację naszych scenicznych marzeń!

Do zobaczenia na wszystkich wydarzeniach nadchodzącego sezonu!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY - 10 SEZONÓW

I. "LATO MIŁOŚCI" - autorski spektakl musicalowy na inaugurację działalności /2010r./

II. "MUSIC ALL THE TIME" - spektakl muzyczny na podstawie trzech tytułów: "Evita", "Chess" oraz "Rudolf-Afera Mayerling" /2011r./

III. "SIEDZIELIŚMY NA DACHU" - spektakl piosenki aktorskiej z utworami m.in. 20-lecia międzywojennego /2012r./

IV. "JESUS CHRIST SUPERSTAR" - legendarna rock-opera Andrew Lloyda Webbera /2013r./

V. "GREASE" - kultowa komedia muzyczna /2014r./

VI. "MISS SAIGON" - wielkie widowisko musicalowe, największe wydarzenie amatorskiego ruchu musicalowego w Polsce /2015r./

VII. "SKRZYPEK NA DACHU" - legendarny musical wszech czasów /2016r./

VIII. "FOOTLOOSE" - roztańczony spektakl muzyczny po raz pierwszy na scenie Warszawy! /2017r./

IX. "SPAMALOT CZYLI MONTY PYTHON I ŚWIĘTY GRAAL" - szalona, absurdalna komedia najnowszą premierą zespołu /2018r./

X. Jubileuszowy sezon z wyjątkowym, jednym z najsławniejszych TYTUŁÓW światowych już w 2019 roku!

Grafika promocyjna musicalu "Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal" autorstwa Katarzyny Świder - Kędzior, grafik teatru, która od początku naszej twórczości odpowiada za oprawę graficzną naszych produkcji.

ŚRÓDMIEJSKI TEATR MUZYCZNY w TVP WARSZAWA

Gośćmi Uli Kaczyńskiej w porannym programie Dzień Dobry Warszawo TVP WARSZAWA byli Maciej TOMASZEWSKI (aktor zespołu) oraz Antoniusz DIETZIUS (kierownik artystyczny/reżyser). O teatrze, inicjatywie powstania, działalności i premierze "Spamalot" od 46 minuty!

http://warszawa.tvp.pl/35923460/07022018


Przesłuchania do produkcji musicalu "Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal". Październik 2017r.

Najnowsza produkcja Śródmiejskiego Teatru Muzycznego - "Spamalot czyli Monty Python i Święty Graal" na scenie Teatru Palladium. Czerwiec 2018r.

Wybrane archiwalne produkcje:

Oto trailer musicalu MISS SAIGON produkowanego przez zespół w 2015 roku! To największe widowisko musicalowe amatorskiego teatru muzycznego po raz pierwszy realizowane w Polsce na zasadach "school edition" we współpracy z agencją MTI Shows New York. Do dziś jesteśmy dumni, że udało nam się wspiąć na poziom tak wymagającego tytułu z klasyki światowego teatru muzycznego!


Musical GREASE zrealizowany w ramach jubileuszu V-lecia Śródmiejskiego Teatru Muzycznego pod patronatem artystycznym Beaty Kawki i FILM FACTORY STUDIO!

Musical JESUS CHRIST SUPERSTAR sir Andrew Lloyda Webbera był pierwszą dużą produkcją Śródmiejskiego Teatru Muzycznego zrealizowaną w 2013 roku we współpracy z Agencją Really Useful Group Ltd. London oraz Stowarzyszeniem Autorów ZAiKS.

Wystawiany nie tylko na deskach Teatru Palladium przyciągał widzów w pokazach plenerowych oraz specjalnych m.in. w przestrzeni kościoła.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

poproszę 2 bilety na 4 października

JZ

Józefa Zubowicz

Czerwone kotary :-)

PS

Paulina Skowrońska

100% MAMY TO

EW

Edyta Więcek-Zajkowska

Poproszę o trzy wejściówki

KP

Karina Pniewska

Juz nie mogę się doczekać! Powodzenia !

IH

Ikuko Hawieńczyk

Powodzenia! mama Isseia

VA

Viet Anh

Na dobry start!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

163 831 zrzutek

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

706
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.