50 tysiaków na busik dla dzieciaków! koniec za 70 dni ID: 7ddwhs

50 tysiaków na busik dla dzieciaków!

Zebrano 1 330 zł
z kwoty 50 000 zł

2 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Chyba każdy z nas ma w swoim otoczeniu osobę lub osoby, które są wyjątkowe. Wyjątkowe pod względem wyglądu, charakteru, osobowości. Wyjątkowe dla nas oraz dla innych. My również jesteśmy tymi szczęśliwcami, którzy znają takie osoby i właśnie dla nich postanowiliśmy zorganizować zrzutkę by uzbierać na samochód, który pomieści całą rodzinę.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Poznajcie Monikę i Roberta – osoby zupełnie zwyczajne, ale robiące coś niezwykłego. Od 13 lat dzielą swoją miłość rodzicielską tworząc jedyny w Dąbrowie Górniczej Rodzinny Dom Dziecka. Na stałe opiekują się siedmiorgiem dzieci (Karolina, Amadeusz, Natalia, Wiktoria, Klaudia, Damian oraz zwariowane bliźniaczki Klaudia i Andżelika), ale ta liczba wzrasta gdy trafiają do nich dzieci z interwencji pogotowia opiekuńczego. Maksymalnie mogą przyjąć dwanaścioro podopiecznych - sami przyznacie, że jest to spora gromadka.

Monika i Robert wyznają zasadę, że „rodzina to najlepsze miejsce, gdzie powinny wychowywać się dzieci”. Niestety nie każde dziecko ma szansę wzrastać w swojej rodzinie, wśród kochających najbliższych. Wtedy rodzina zastępcza do której mają szczęście trafić, może dać im szczęśliwe dzieciństwo i lepszy start w dorosłe życie.

I tak jest właśnie w Rodzinnym Domu Dziecka Moniki i Roberta. Dzieci pozostające pod ich opieką nie tylko otrzymują podstawowe środki do codziennego życia, ale mają również poczucie, że są kochane i bezpieczne. Monika to osoba, która żyje tym co robi. Całe swoje życie poświęca dzieciom organizując im różnego rodzaju wyjazdy, wspólne wakacje, ferie, wyjścia na basen by mimo swoich niemiłych doświadczeń poczuły się jak w domu.

Oprócz opieki nad swoimi podopiecznymi Monika angażuje swoje siły również w pomoc dla rodzin zastępczych z terenu miasta Dąbrowy Górniczej organizując aukcje charytatywne, kiermasze oraz zbiórki, z których wszystkie zebrane środki przeznaczane są na potrzeby dzieci z tychże placówek.


Od pewnego czasu zauważyliśmy, że powraca temat konieczności zakupu samochodu, który będzie w stanie pomieścić całą rodzinę a jednocześnie będzie niezawodny i bezawaryjny co przy tak dużej rodzinie jest absolutną koniecznością.

Aktualny samochód, 13 letni Opel Zafira jest mocno wyeksploatowany i coraz częściej jest w warsztacie co komplikuje codzienne życie Rodziny. Co prawda jest jeszcze Daewoo Lanos, który pełni funkcję zastępczą, ale niestety ma już prawie 20 lat i nie daje żadnej gwarancji bezpieczeństwa.

My, jako przyjaciele widzimy, że Monika i Robert borykają się z tym problemem choć nie chcą o nim mówić. Ale nie chcemy już dłużej pozostawać obojętni, dlatego postanowiliśmy utworzyć zbiórkę, która mamy nadzieję, spełni ich największe aktualnie marzenie.

Naszym celem jest uzbieranie 50000 złotych na 9 osobowego busa marki Renault Trafic. Zebrana kwota pozwoli nam znaleźć egzemplarz używany, ale w stanie, który pozwoli rodzinie normalnie funkcjonować. Jeżeli uda nam się uzbierać większą kwotę niż zakładamy postaramy się powalczyć wspólnymi siłami o nowy samochód prosto z salonu by służył dzieciom przez kolejne lata.

„Hojność polega nie tyle na tym, aby dawać dużo, co na tym, aby dawać w odpowiedniej chwili”.

Według nas ta chwila właśnie nadeszła. Wesprzyjmy tą cudowną Rodzinę, aby ich radość ze wspólnych podróży była jeszcze większa! :-)

Pozdrawiamy i dziękujemy!

Przyjaciele Rodziny!


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

IS
25 zł

Izabela Sroczyńska

Brawo Wy :) powodzenia

Arkadiusz Brzęczek

Dziękujemy!

MW

Monika Wróbel

Powodzenia ????

Arkadiusz Brzęczek

Dziękujemy!

LL
200 zł
Ludmiła Lejżak
IS
200 zł
Iwona Smok
MC
200 zł
Monika Czekaj Bochen
JP
100 zł
Justyna Piekarska
PC
100 zł
Piotr Chmiela
JM
100 zł
Joanna Musiał
Arkadiusz Brzęczek
100 zł
Arkadiusz Brzęczek
MW
50 zł
Monika W.
SG
50 zł
Sabina Gałka
M
25 zł
Małgorzata Kujawa
IS
25 zł
Izabela Sroczyńska
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ES
25 zł
Eleonora Sudnik
MC
24 zł
Michal Chmiela
J
20 zł
Justyna
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MW
ukryta
Monika Wróbel
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

374 200 zrzutek

Pomóż zebrać 50 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.