id: 7dz6uk

Remont łazienki/innych pomieszczeń

Remont łazienki/innych pomieszczeń

Nasi użytkownicy założyli 957 430 zrzutek i zebrali 964 045 288 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Bardzo dziękuję za każdą pomoc i pieniądze, które Państwo wpłacają. Każdy z osobna jest niesamowity i niezmiernie jestem wdzięczna wraz z babcią za to co robicie. Dzisiejszy dzień jest na tyle wspaniały, że nie mam nawet kiedy każdemu odpisać. Na pewno podzielę się z Państwem tym co udało się osiągnąć za pieniądze.


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć :) Jestem Olivia i mieszkam z 64 letnią babcią.

Chciałabym uzbierać pieniądze na remont już 20 letniej łazienki, która okres świetności ma już za sobą. Jest niefunkcjonalna i mało bezpieczna. Moja babcia choruje od lat i z tego powodu z dnia na dzień jest jej coraz trudniej wykonywać najprostsze czynności wokół siebie. Ma duży problem z poruszaniem się i korzystanie z naszej łazienki to dla niej duży problem. Ja sama uczęszczam do szkoły i nie mam zatrudnia, również jestem sierotą i nie ma kto nam w jakikolwiek sposób pomóc, a większość naszego budżetu jest pochłania przez leki, przez co nie mamy jak odłożyć na remont.

Byłby to trochę prezent dla niej i ukłon z mojej strony, za to ile dla mnie sama poświęciła.


Jeśli udałoby się uzbierać kwotę większą od celu, przeznaczyłabym ją na remont innych pomieszczeń lub remont z zewnątrz budynku. Tak naprawdę nasz dom ma 60 lat i wszystko co tu się znajduje rozlatuje się w rękach.


Pieniądze chciałybyśmy przeznaczyć w pierwszej kolejności na wymianę elektryki, rur od kanalizacji i hydrauliki. Cała instalacja ma około 30 lat (a same meble i armatura około 20) i od kilkunastu lat zmagamy się z przeciekami, zatykającymi się rurami, zalewaniem łazienki czy wybijaniem prądu przy podłączeniu czegoś do gniazdka. Na jednym ze zdjęć widać licznik od wody, który powinien być zniesiony do kotłowni, a cała ta ściana zakryta. Jak widać stan rur nie jest zbyt dobry. Zależy nam też na podłączeniu nowego grzejnika, ponieważ obecny jako jedyny w całym domu nie grzeje i w łazience panuje zawsze o wiele niższa temperatura. Oczywiście po wymianie tych najważniejszych rzeczy przyszedł by czas na wyrównanie ścian, podłogi i sufitu. A w późniejszym etapie na zakup nowej armatury i mebli, przystosowanych do babci.


Jeśli chodzi o sytuację finansową, utrzymujemy się z renty rodzinnej i specjalnego zasiłku z PCPR, który przysługuje mi jako osobie wychowywanej w rodzinie zastępczej. Na miesiąc jest to niecałe 1800 złoty. Babcia wydaje co miesiąc 500 złotych na same leki. Do tego dochodzą opłaty za media (też około 500 złotych). Co miesiąc wydaje 200 złoty na bilet szkolny, ponieważ z mojej wsi jeździ tylko prywatna firma i liczą sobie za miesięczny bardzo dużo. Teraz w okresie zimowym reszta pieniędzy szła na zakup opału (palimy węglem), a na zakup żywności zostaje nam niewiele. To wszystko nie pozwala nam na odłożenie chociaż jakieś symbolicznej kwoty co miesiąc na remont, bo zwyczajnie w świecie nie mamy z czego.


Miło mi będzie jeśli ktoś wpłaci chociażby złotówkę, dla mnie, a w szczególności dla babci to będzie naprawdę dużo i pomoże jej w codziennym funkcjonowaniu.


Dziękuję każdemu <3

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3445

 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MR
Monika
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
70 zł
MM
Mada Magdalena
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 137

 
2500 znaków