Na edukację dzieci w zakresie szacunku do zwierząt! ID: 7pyvm2

Na edukację dzieci w zakresie szacunku do zwierząt! ID: 7pyvm2

575 zł z 250 000 zł

0%

575 zł

575 zł

z 250 000 zł

zakończona

zakończona

01.02.2017r

11

11

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Aby Polska była wzorem w traktowaniu i podejściu do zwierząt!

"Pospolite ruszenie dzieci" to wielka akcja dla zwierząt!

Jej celem jest zmiana stosunku do świata zwierząt i przyrody następnych pokoleń Polaków, na pełen miłości, szacunku i troski. Doprowadzę do tego, że schroniska dla zwierząt będą puste. Po prostu wszystkie czworonogi znajdą kochający dom, a świadomość ludzi tak wzrośnie, że kolejne nie będą porzucane i traktowane jak rzecz.

Od wielu lat „zarażam” swoją pasją i miłością do zwierząt Polaków , dzieci i dorosłych.Zrozumiałem, że to dzięki zwierzętom ludzie mogą poczuć prawdziwy sens i znaczenie człowieczeństwa i miłości.

Bazując na prawdziwych historiach, poruszam serca i pokazuję jak my ludzie i zwierzęta wzajemnie siebie potrzebujemy.

Zbieram fundusze na wydanie

6 nowych książek:

„ Kocie troski”, „Królowie życia”, „Mój przyjaciel Bocian” oraz wierszy „Zaginiony Kotek” „O piesku ze schroniska” „Opowieść wigilijna zwierząt”. Pomoże to w realizacji wielu projektów, które planuję przeprowadzić na terenie całej Polski. Odbędą się mega wielkie akcje edukacyjno na całą Polskę. Dzięki nim dotrzemy i do miast, i do wiosek. O zwierzętach będzie jeszcze głośniej, jeszcze więcej, jeszcze lepiej!

Na początek książki będą dostępne w szerokiej dystrybucji, w księgarniach, supermarketach, w kioskach oraz w 7.5 tys. punktach Poczty Polskiej. W tej chwili są one trudno dostępne, ponieważ są wydane w formie e-booków . Zależy mi, aby były dostępne w formie papierowej, gdyż tylko takie współcześnie docierają do serc dzieci.

Pragnę również opisać i upowszechnić na szeroką skalę moje doświadczenia z Wigilii 2016 spędzonej w boksie w schronisku:

http://www.miejscowa.pl/2017/01/12/zwierze-to-nie-zabawka

Wierzę, że poprzez książki czytane przez dzieci...

zmieni się świadomość w traktowaniu zwierząt, uwrażliwią one wszystkich na to , że zwierzęta czują tak jak ludzie i ich miłości do ludzi nie ma sobie równych.

To pomoże uruchomić nam całą machinę edukacyjną. Pomysłów jak wiecie mam wiele. Moje planowane akcje edukacyjno-informacyjne dotyczą zarówno wsi, małych miejscowości a także dużych miast. Będzie się działo. Oj będzie. Następne pokolenia podziękują nam za to. Obiecuję :)

Jeśli ktoś chce poznać szczegóły, lub porozmawiać. Zapraszam do kontaktu tel. Mój nr. 690935300.

Każdy może być częścią tej akcji i obiecuję, że każda przekazana na ten cel złotówka zaprocentuje w lepszym traktowaniu zwierząt, mądrym podejściu do nich i w efekcie schroniska dla zwierząt świecić będą pustka.

Darowizny mogą przekazać również firmy na konto Towarzystwa Obrony Zwierząt RP (z dopiskiem: Tom Serce) Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej mBank 51 1140 2004 0000 3702 7521 3322

http://www.tozrp.pl

Wyrażam wdzięczność dla wszystkich darczyńców, miłośników zwierząt.

Ta akcja odmieni świat i życie wielu zwierząt na lepsze.

Dlaczego ja?

Bo z wykształcenia jestem pedagogiem, bardzo kocham i rozumiem zwierzęta, jestem kochającym tatusiem oraz mam doświadczenie w edukacji dzieci, a moja książka "Psie troski" wygrała konkurs w Ministerstwie Edukacji na lekturę szkolną. Pokonała nawet "Harry'ego Potter'a".

http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/6453/pierwsza-demokratycznie-wybrana-lektura-w-polsce

Moje dotychczasowe działania edukacyjne i dokonania:

W roku szkolnym 2015/2016odwiedziłem w szkołach ponad 100.000 dzieci- świętuję już 100.000 „absolwentów” mojego nauczania.

Uratowałem ponad tysiąc zwierząt, założyłem pierwsze w Polsce i w Europie Okienko Życia dla Zwierząt, zainicjowałem akcje "Dzieci czytają psom w schroniskach".

W szkołach działają „Anioły ze Szkoły’ mali obrońcy zwierząt to akcja którą upowszechniam od lat.

"Psie troski" to prawdziwa historia z mojego życia. Bohaterem jest 10 letni Adaś. Ten Adaś to ja. Inne moje książki to tez prawdziwe historie. W "Trylogii o miłości do zwierząt" dziele się tez moimi przygodami, tylko wcielam się w dzieci, tak aby to było dla nich ciekawe., bo tylko prawdziwe historie wzruszają i docierają do serc

Ostatnio złożyłem petycje do MEN z prośba o wprowadzenie "Lekcji o miłości i szacunku do zwierząt". Niestety Ministerstwo odpisało, ze na razie nie zamierza prowadzić takich lekcji.

Zmotywowało mnie to do działania z jeszcze większą energią niż do tej pory.

Potrzebuje jednak Waszego wsparcia . Razem możemy tego dokonać. Gorąco w to wierze i bardzo dziękuje.

Tom Serce

Wpłacający11

 
Dane ukryte
105 zł
TJ
Tomasz Justyniarski
104 zł
AW
Agata Wielgos
52 zł
AK
Agata Kilińska
52 zł
AB
Aneta Bielecka
52 zł
 
Malgosia Kallin
44 zł
A
aem
40 zł
MK
Magdalena Kos
35 zł
KP
Katarzyna Pazera
11 zł
TJ
Tomasz Justyniarski
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

536 830 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?