6 251 zł z 6 290 zł

99%

6 251 zł

z 6 290 zł

144 dni

do końca

74

wspierających
99%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nasz syn Szymon, urodził się 14 września 1999 r. jako wcześniak, z powodu krwotoku – w 31 tygodniu ciąży. Doznał wylewu do mózgu III i IV stopnia, co w konsekwencji doprowadziło do poważnego uszkodzenia mózgu oraz rozwinięcia się wodogłowia powylewowego. Po kilku miesiącach rozpoznano (MPD) mózgowe porażenie dziecięce, niedorozwój fizyczny i umysłowy oraz padaczkę.

Z powodu niedorozwoju umysłowego i ruchowego Szymon wymaga nieustannej i bardzo kosztownej rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego oraz ortopedycznego. Przeszedł On już wiele zabiegów operacyjnych, a w najbliższym czasie konieczne jest wykonanie zabiegu stomatologicznego, wycenionego przez Centrum Stomatologii na kwotę 6290 zł (w załączeniu kosztorys zabiegu) niestety zabieg ten nie jest refundowany przez NFZ, a koszty te znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla Szymka, które pomoże mu ulżyć w cierpieniu.

Z GÓRY  DZIĘKUJEMY,  Szymon  z  Rodzicami


Wpłacający74

 
Dane ukryte
500 zł
J
Jacek
300 zł
JS
Jacek Szubra
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
SF
Stanislaw Flak
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Aneta
200 zł
M
Marysia
200 zł
KM
Krzysztof Meus
200 zł
O
Olaf
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
 •  
  Kamil Lewandowski

  Już 10 osób mi pomoglo ---- Pomóż też Ty, bo Potrafisz to zrobić. Wejdź tylko na : https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 ---- DOŁÓŻ SWĄ CEGIEŁKĘ! DZIĘKUJĘ!

 • AJ
  Aleksandra Jóźwik

  Jeśli ktoś miałby ochotę wspomóc to serdecznie zapraszam zrzutka.pl /na-studia-w-systemie-zaocznym-psychologia-vjj5hb, zbieram również na oczyszczacz powietrza dla dziecka zrzutka.pl /p64ncm

 •  
  Kamil Lewandowski

  UWAGA! -------☛ TU CZEKA NA WAS ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 ☚---------------- DOKUMENTUJĘ SWOJA ZBIÓRKĘ PARAGONAMI, BO CHCĘ POKAZAĆ SWOJĄ UCZCIWOŚĆ WOBEC WAS!!!!!!!!! ☺☼----------- ☺Idzie dobrze☺, bo już mamy na koncie 580 złotych i już 10 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM ❤LUDZI DOBREJ WOLI❤!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. ☺Na szczęście☺ mam ZAINTERESOWANIE ZBIÓRKĄ. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

418 062 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?