id: 7tnapk

Zrzutka na remont, modernizację i wyposażenie placówki terapeutycznej Stowarzyszenia ZESPOLAKI

Zrzutka na remont, modernizację i wyposażenie placówki terapeutycznej Stowarzyszenia ZESPOLAKI

17 779 zł 
z 80 000
22%
92 dni do końca
401 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,

Nasze stowarzyszenie "ZESPOLAKI" jest organizacją NON-PROFIT posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstało dzięki wspólnej inicjatywie rodziców dzieci z zespołem Downa.

Od 5 lat organizujemy systematyczne terapie dla naszych niepełnosprawnych dzieci.

Wszyscy wykonujemy swoją pracę społecznie nie pobierając za to wynagrodzenia, a wszystkie pozyskane środki finansowe w całości przeznaczamy na terapie naszych podopiecznych.

Po latach determinacji i wielkiego zaangażowania udało nam się pozyskać lokal, w którym będziemy tworzyć w Bydgoszczy specjalistyczną placówkę terapeutyczną.

Lokal wymaga kapitalnego remontu. Do wymiany są okna, drzwi, oświetlenie, ogrzewanie i elektryka. Ściany i podłogi również wymagają kapitalnego remontu. Do tego dochodzi zakup wyposażenia, m.in. mebli, stolików, krzeseł.

Koszt takiego przedsięwzięcia znacząco przekracza możliwości finansowe naszej organizacji.

Dlatego też postanowiliśmy spróbować i założyliśmy tę zrzutkę, licząc na to, że uda nam się zachęcić Państwa do wsparcia naszego stowarzyszenia.

Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu uda nam się wspólnie zebrać potrzebne środki finansowe na remont i adaptację lokalu.

Czeka nas dużo pracy, której się nie boimy, bo wiemy, że nasza ciężka praca to lepsza przyszłość naszych niepełnosprawnych podopiecznych.


Jeżeli chcecie bliżej poznać nas, naszych podopiecznych, a także nasze dotychczasowe działania zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.zespolaki.pl oraz naszego fanpage na Facebooku www.facebook.com/zespolaki

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 401

preloader

Komentarze 89

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

892 688 zrzutek

i zebrali

834 695 956 zł

A ty na co dziś zbierasz?