id: 7tzj9k

Tworzymy Dziecięco - Młodzieżowe Studio Nagraniowe "KOLOROFON"

Tworzymy Dziecięco - Młodzieżowe Studio Nagraniowe "KOLOROFON"

Aktualności1

 • Moi Drodzy!

  Bardzo dziękuję za pierwsze wpłaty. Cieszę się ze słów Waszego wsparcia i Waszej ofiarności!

  Zdaję sobie sprawę, że żyjemy w trudnym czasie pandemii i przekłada się to na trudności w domowym budżecie... Bardzo proszę by ktoś kto chce przesłać skromne 2 czy 5 zł nie czuł się przez to gorszym! Każda ofiara jest bardzo cenna a naszą siłę zbudujemy ilością wpłat i zaangażowaniem a nie wysokimi kwotami!


  Dostałem również informację, że zrzutka.pl chce doliczać dodatkowe koszty obsługi transakcji - UWAGA jest to ofiara dobrowolna przeznaczona na funkcjonowanie serwisu ale NIE JEST OBOWIĄZKOWA ;) Chociaż jeśli ktoś może sobie na nią pozwolić to również zachęcam wszak serwis też pracuje :)

  Lecz jeśli ktoś chce do naszej skarbonki wrzucić 3 zł to można tak zrobić, że wrzuci 3 zł nie ponosząc dodatkowych kosztów - po prostu czytajcie wszystkie wyskakujące komunikaty podczas transakcji i "odhaczcie" opcję :)


  Bardzo dziękuję i życzę wszystkim dużo uśmiechu!

  s847d3a5dad3317f.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie Wy! :)


Mam ma imię Robert, jestem muzykiem i od wielu lat pracuje jako muzyk organista, zajmuję się również kompozycją i produkcją muzyki rozrywkowej i jestem pasjonatą technik nagraniowych.

Jestem Tatą dwóch wspaniałych córeczek:)


Od bardzo dawna rodził się we mnie pomysł na stworzenie STUDIA NAGRAŃ MUZYCZNYCH I WIZUALNYCH dla dzieci i młodzieży.


Kolorofon.com – to studio, które będzie spełniać kilka warunków, których brakuje w typowych komercyjnych studiach tj. bezpieczeństwo, przyjazny dzieciom wystrój, wyjątkową kadrę z odpowiednim doświadczeniem do pracy z dziećmi i młodzieżą, domową serdeczną atmosferę oraz cennik usług, który nie przestraszy rodzica, czy nastolatka i tym samym nie zamknie marzeń i szansy młodym zdolniachom!

Studio zapewni szeroko rozumiany rozwój osobowościowy i artystyczny poprzez pracę twórczą.

Dla nastoletniej młodzieży odbywać się będą warsztaty odkrywające tajniki produkcji muzycznej prowadzone przez doświadczonych producentów i kompozytorów...

Młodzi piosenkarze czy instrumentaliści będą mogli nagrywać swoje postępy w rozwijaniu warsztatu muzycznego, szkoły będą mogły zlecić nam przygotowanie podkładów muzycznych, opracowań na potrzeby szkolnych wydarzeń...

Młodzi twórcy przeleją swoje pomysły z głowy aż do finalnego nagrania na płycie i to wszystko na 100% profesjonalnym poziomie! Pracy zapowiada się ogrom!

Studio będzie znajdowało się w okolicach Gdańska, ale będzie otwarte dla wszystkich zainteresowanych niezależnie z jakiej części kraju pochodzą, w miarę możliwości będzie możliwa również współpraca online.


A zatem Moi Drodzy jeśli podoba Wam się ta inicjatywa i chcielibyście na stałe zapisać się w historię powstania tego dzieła, to bardzo proszę o Wasze wsparcie finansowe! Gdybyście chcieli więcej dowiedzieć się o tym pomyśle zapraszam na powstającą stronę Kolorofon.com lub do kontaktu ze mną e-mail: [email protected]


BEZ WAS NIE DAMY RADY!


Stwórzmy

Dziecięco - Młodzieżowe Studio Nagraniowe "KOLOROFON" 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 18

T
Tosia Rybacka zespół Sunrise
700 zł
M
Marcin Ś.
500 zł
KM
Krzysztof Makowiecki
100 zł
T
tomasztokarz
100 zł
K
Kavelka
50 zł
M
MDL
50 zł
AZ
Anna Zielińska
50 zł
K
Kris
50 zł
R
Roksana
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 165 zrzutek

i zebrali

440 206 105 zł

A ty na co dziś zbierasz?