id: 82w5sx

Remont po pożarze domu jednorodzinnego

Remont po pożarze domu jednorodzinnego

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
40 zł 
z 8 000 zł
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Jakiś czas temu przeżyłem duży pożar w domu jednorodzinnym. Szczęśliwie nikomu z przebywających wtedy osób się nic nie stało i ogień nie rozprzestrzenił się na inne pokoje.

Ale strawił praktycznie całą klatkę schodową i ubrudzily się ściany w pokojach na piętrze od sadzy z dymu. Straty nie są może jakieś ogromne ale ogień strawił wszystko co było na klatce schodowej (2 piętra) w tym uszkodził 3 pary drzwi. Nie będę wymieniać co jeszcze straciłem ale sam koszt wymiany drzwi wejściowych do domu na nowe to około 1000 zł. Nie mam też prądu w całym domu. Do wymiany jest prawdopodobnie większość instalacji elektrycznej w tym nowy licznik prądu. Nie liczę już ile potrzeba będzie czasu aby doprowadzić ściany i wszystko inne do porządku. Zdjęcia zniszczeń są po podstawowym czyszczeniu podłóg i wyniesieniu spalonych rzeczy. A więc było znacznie gorzej niż to jest pokazane na zdjęciach.


Mój budżet obecnie nie pozwala na kupno nowych drzwi ani na zamówienie profesjonalnej firmy sprzątającej po pożarach. Czyszczenie na własną rękę ścian idzie bardzo wolno i jest bardzo trudne ze środkami dostępnymi w sklepach z chemią gospodarczą. Stać mnie tylko na podstawowe środki czystości które i tak muszę kupić. Będzie jeszcze koszt naprawy instalacji przez elektryka. Do wymiany są prawdopodobnie także kable w ścianie. Oraz inne drobne elementy które uległy spaleniu lub zniszczeniu.


Mieszkam tylko z tatą. Ja nie pracuje więc nie mam skąd uzyskać większej sumy pieniędzy na naprawy. Dom był nie ubezpieczony, dlatego każda kwota będzie dobra na pokrycie chociaż mniejszych wydatków które pokryją część wydatków.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

preloader

Nasi użytkownicy założyli

879 793 zrzutki

i zebrali

809 828 596 zł

A ty na co dziś zbierasz?