id: 846f46

Ahoj Przygodo! Budowa Domu na Kółkach i produkcja dla polskiej społeczności. :-)

Ahoj Przygodo! Budowa Domu na Kółkach i produkcja dla polskiej społeczności. :-)

4 105 zł 
z 45 000 zł
9%
zakończona 31.03.2022r
34 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Chce z Ojcem zbudować domek na kółkach, który pozwoli mi realizować swoją pasję i pomagać też innym w pełni potencjału. Możesz podarować sobie zupełnie niezależny, inteligentny dom (4 pokoje w jednym), w 1/4 ceny mieszkania w mieście. Zamiast łapać etat i skakać w kredyty, otwierasz nową perspektywę.


Na obecnym rynku takie domki kosztują od 140 do nawet 350 tysięcy (projekty są tłoczne i kompletnie nie w moim klimacie albo kosmicznie drogie). Coś trzeba z tym zrobić!


Chciałbym aby taki domek kosztował 88 tys.

Był skupiony na ogrzewaniu kozą, mapa czystych rzek, uzupełniana woda w butli. Powrót do korzeni, ciągły kontant z żywiołami i surowe życie w komfortowym stylu. :D Kształtujemy charakter, ale z klasą.


Stworzymy niezależny energetycznie prototyp w maksymalnie prostym designie (ZEN przestrzeń z rozkładanymi elementami i małym kominkiem). Mam projekt, ekipę i zasięgi. Na wiosnę otworzę żagle i wspaniale by było pomnożyć wehikuł jako wzorzec dla polskiej społeczności w przystępnej cenie. Zapraszam do wsparcia! Może kiedyś domek mojego projektu rozpocznie Twoją przygodę!


Moje 4 miesiące życia w kamperze śmiało stwierdzam, że otworzyły moją percepcje na wszystkie dziedziny życia, w tym totalnie rozbudowały wewnętrzne czucie i kontakt z lasem. To wielkie szczęście każdego dnia móc spijać esencje wolności strumieniami, wiatrem i górami! Wolności dotyka się raz, zostając wolnym na zawsze.


Możliwe, że nagram film o różnych schematach zmiany pracy na zdalną, rezygnacji z lodówki czy nawet gotowania, budowanie alternatywnych społeczności od mapy domów świadomościowych po ekowioski i różne szczeble wymiany między ludźmi. Taka mapa czystych rzek, miejsc świętych, kempingów i wyjątkowych krajobrazów. Polska jest piękna. <3


Marzy mi się kształtowanie jednegi z takich miejsc. Pole namiotowe. Kemping. Stodoła kultury. Ogród sztuki. Leśne miejsca Mocy.


Pierwszym krokiem jest domek. :)

Zapraszam do wsparcia! <3<3<3


🌀🌍👋


To jak kula śnieżna.

Każde udostępnienie się liczy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 208 zrzutek

i zebrali

808 892 546 zł

A ty na co dziś zbierasz?