Chore serduszko odebrało najpiękniejsze lata dzieciństwa ID: 8fufvj

Chore serduszko odebrało najpiękniejsze lata dzieciństwa ID: 8fufvj

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

1 965 zł z 47 500 zł

4%

1 965 zł

1 965 zł

z 47 500 zł

116 dni

116 dni

do końca

60

60

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • h4172a977b9fcd95.jpeg

    Kolejne badania za Karolkiem niestety serduszko nie toleruje wysiłku po 20 sekundach spaceru na bieżni puls wynosi ponad 170 uderzeń na minutę.

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Sześcioletni Karolek z pozoru zdrowo wyglądający chłopczyk cierpi z powodu chorego serduszka jak każde dziecko ma marzenia chciałby biegać i bawić się jak zdrowe dzieci.

Rozpoznanie: Wada serca odejście lewej tętnicy od łuku aorty i przetoka wieńcowa naczyń krwionośnych, astma oskrzelowa.

Karolek w swoim krótkim życiu zaznał bardzo dużo bólu i cierpienia kiedy inne dzieci biegają on siedzi i się przygląda wie, że serduszko go ogranicza w sumie to nie wolno mu nic co powoduje wysiłek fizyczny.

Z radosnego chłopczyka zmienia się w smutne dziecko, a my robimy wszystko by zatrzymać tą podstępną chorobę, która odbiera nam synka. Karol od urodzenia jest pod opieką lekarzy specjalistów, którzy starają się zrobić wszystko by dziecko było zdrowe.

Nieprawidłowe odejście lewej tętnicy od aorty powoduje, że Karol ma problem w codziennym funkcjonowaniu bardzo szybko się męczy traci chęci do zabawy, boi się jeść z trudem przełyka pokarm spowodowane jest to uciskiem tętnicy na krtań i tchawicę. Ta niepewność i poczucie bezradności kiedy dziecko z wielkim trudem łapie oddech jest okropna. Nikomu nie życzymy takich chwil kiedy zastanawiasz się czy zdążysz pomóc dziecku by wyprzedzić śmierć.

Sytuacja jest dramatyczna po wielu pobytach w szpitalach i szeregu badań specjalistycznych nadal szukamy pomocy dla synka wierząc, że ktoś naprawi wadę serduszka, która jest bardzo rzadkim schorzeniem ta okropna choroba niszczy życie dziecka każdego dnia. 

Na obecną chwilę Karolek wymaga stałej kontroli kardiologa, pulmonologa i laryngologa szereg powstałych schorzeń przy chorym serduszku spowodowało, że dziecko wymaga stałych leków do tego koszty wyjazdów i kosztów z tym związanych są ogromne bez tego Karolek nie mógłby żyć. 

Cierpienie i ból dziecka jakiego Karol doświadczył sprawiło, że poszukujemy dla naszego synka pomocy na całym świecie. W tych trudnych momentach życia to Karol dał nam siłę by to wszystko przetrwać, będziemy walczyć i próbować wszystkiego, żeby Karolek wyzdrowiał.

Bardzo prosimy o wsparcie dla Karolka by ulżyć mu w tym cierpieniu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za każdą najmniejszą pomoc dla Karolka to szansa na szczęśliwe dzieciństwo.

Rodzice Karolka.

Wpłacający60

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
5 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 992 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?