id: 8hmhj6

By znów usłyszeć "Kocham cię mamo"

By znów usłyszeć "Kocham cię mamo"

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
11 390 zł 
z 9 810 zł
116%
34 dni do końca
310 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • nb97e330dc48cd60.jpeg

  Czytaj więcej
 • OdDrogie Anioły dziękujemy, że jesteście z nami ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  Każdego dnia zwiększa się szansa na to, że uda się nazbierać na aparaty słuchowe. Jak ktoś mądry kiedy napisał 

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

   "To nie wiara czyni cuda...

  Cuda czynią LUDZIE, 

  którzy nie stracili WIARY "

  🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀


  Wierzę, że dzięki Waszej pomocy ten cud się stanie. I uda się nazbierać, aby zrealizować moje największe marzenie- USŁYSZEĆ KOCHAM CIĘ MAMO. Proszę dajcie mi szansę na to, co Wy macie na codzień. Dajcie mi szansę cieszyć się słuchem. Bez aparatu nie potrafię funkcjonować😭😭😭😭😭😭😭😭


  Wiem, że razem nam się uda. ‼️‼️‼️‼️‼️  Czytaj więcej
 • W poniedziałek pożegnałam się z testowym aparatem słuchowym :( ale staram się myśleć pozytywnie. Co mi dał ten tydzień?? Hmm pokazał, że świat jest piękny, że na codzień człowiek nie docenia tego co ma. Aparat pokazał, że mogę być nadal niezależna. Dał mi nadzieję na lepsze jutro. Proszę zawalczymy razem o moją sprawność. Dajcie mi poczuć to co wy macie na co dzień. Pozwólcie mi znowu USŁYSZEĆ- cieszyć się z śpiewu ptaków, rozmowy z ludźmi. Po prostu cieszyć się, że SŁYSZĘ. 

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zastanawiałeś się czasem jak wielkim darem jest słuch. Dzięki niemu możemy prowadzić rozmowy, słuchać muzyki, rozmawiać przez telefon, czy robić zakupy. A teraz wyobraź sobie, że nagle tracisz to wszystko. Przechodzisz do świata ciszy, gdzie widzisz ruch ust ale nic nie słyszysz. Gdzie problemem jest zrobienie najprostszych zakupów w osiedlowych sklepie spożywczym. Gdzie ludzie mają pretensję, że po raz kolejny muszą ci coś powtórzyć bo nie usłyszałeś. I ten strach, że już nigdy nie usłyszysz "kocham cię mamo" wyszeptanych przez dzieci. Witam cię w moim świecie. 

To, że mam wadę słuchu dowiedziałam się 10 lat temu przy rutynowym badaniu słuchu. Okazało się, że wada jest w obu uszach i potrzebny jest aparat słuchowy. Proteza pozwoliła mi na funkcjonowanie w społeczeństwie. Niestety po dwóch ciążach wada zaczęła się pogłębiać. Mój aparat słuchowy przestał działać. I znowu znalazłam się w świecie ciszy. O nowym aparacie mogłam tylko pomarzyć. Okazało się że mój synek jest niepełnosprawny i to na jego rehabilitację przeznaczaliśmy wszystkie oszczędności. Po 3 latach walki o sprawność synka moja wadą słuchu pogłębiła się i to bardzo. Przez te kilka lat traciłam słuch o kolejne decybele. Wiem, że mogę całkowicie stracić słuch ale aparat słuchowy pozwoli mi na opóźnienie tego zjawiska. Dziś po raz pierwszy przymierzałam aparat na który zbieram fundusz. Po raz pierwszy od 10 lat usłyszałam to co jest za mną, po raz pierwszy od kilku lat usłyszałam pukanie do drzwi. Dziś po raz pierwszy od 10 lat mogłam porozmawiać przez telefon. Łzy radości sam spływały po policzkach. 

Proszę wspomoże moją zbiórkę na aparaty słuchowe abym mogła jak najdłużej słyszeć słowa "Kocham Cię mamo" z ust moich dzieci.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 310

 
Dane ukryte
1 000 zł
AN
Anna Niewińska
50 zł
AS
Angella
5 zł
ML
Marlena Licznerska
203 zł
AP
Anna Pełszyk
10 zł
ED
Ela mydełko i ksiazka
50 zł
DZ
Daria Zasim-ZESTAW DO MASAŻU
35 zł
KL
Kasia
33 zł
KN
Katarzyna Niesiołowska
6 zł
AK
Anna K
20 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 45

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 715 zrzutek

i zebrali

546 265 893 zł

A ty na co dziś zbierasz?