id: 8k85wv

DORZUĆ SIĘ I WEJDŹ DO SZPIEGOWSKIEJ MISJI!

DORZUĆ SIĘ I WEJDŹ DO SZPIEGOWSKIEJ MISJI!

2 291 zł 
łącznie
zakończona 01.05.2021r
67 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

DORZUĆ SIĘ I DOŁĄCZ DO PRZYGODY ONLINE!

Lubisz zagadki kryminalne, trudne szyfry i łamigłówki? Jeśli tak, to wejdź do fabularnej gry kryminalnej online i przeżyj przygodę w klimacie PRL, szpiegów i zimnej wojny! Rozwiąż zagadkę tajemniczego morderstwa i sfinalizuj kontrwywiadowczą operację specjalną...


DLA KOGO GRA?

Dla starszej młodzieży i dorosłych. Dla lubiących trudne szyfry i łamigłówki. Dla fanów zagadek kryminalnych Dla sympatyków klimatów szpiegowskich. Dla zainteresowanych historią Katowic i Śląska.


NA CZYM POLEGA GRA?

W ramach gry dajemy Ci dostęp do 33 informacji, które zaskoczą Cię różnorodnością. Zbadasz dowody rzeczowe w postaci zdjęć i opisów, obejrzysz filmy i wysłuchasz nagrań z zeznaniami świadków, zagłębisz się w dokumentach z dochodzenia, będziesz przeszukiwać Internet w poszukiwaniu informacji, spróbujesz sił w łamaniu trudnych szyfrów i łamigłówek. Wszystko to w klimacie zimnej wojny i lat 60-tych minionego wieku.


Celem gry jest odszyfrowanie wszystkich informacji, a następnie zebranie ich w całość, przeanalizowanie i rozwiązanie zagadki tajemniczego morderstwa oficer kontrwywiadu i zdemaskowanie szefa siatki wywiadu RFN na Śląsku. Będzie to wymagało uważności, umiejętności dobrego kojarzenia faktów i odrobiny wyobraźni.


Na koniec otrzymasz do wypełnienia Raport Finalny, w którym odpowiesz na pytania sprawdzające jak Ci poszło. Wraz z raportem otrzymasz dostęp do klucza odpowiedzi oraz do filmiku, w którym możesz sprawdzić co wydarzyło się naprawdę.


JAKI POZIOM TRUDNOŚCI?

Gra jest wymagająca. Odszyfrowanie meldunków wymaga nie tylko znajomości ogólnie znanych szyfrów, ale również odkrywania kluczy do szyfrów niestandardowych. Rozwiązanie zagadki kryminalnej nie jest oczywiste i wymaga przeanalizowania wszystkich faktów.


W ILE OSÓB MOGĘ GRAĆ?

Możesz grać w pojedynkę lub w zespole, także zdalnym, gdzie każdy loguje się z użyciem otrzymanego od nas hasła. Nie ma limitu graczy – to Ty decydujesz ile osób zaprosisz do wspólnej zabawy.


WAŻNE!

Gra jest przeznaczona wyłącznie do użytku prywatnego. W sprawie wykorzystania komercyjnego i odsprzedaży należy skontaktować się z [email protected]


JAK DŁUGO TRWA GRA?

Jeśli chcesz rozegrać misję za jednym podejściem to musisz przeznaczyć na to co najmniej 2 godziny. Możesz również rozegrać grę etapami – na skorzystanie z gry masz aż 30 dni!


CO JEST POTRZEBNE DO GRY?

Do udziału w grze wystarczy jedno stacjonarne lub mobilne urządzenie z dostępem do Internetu. Nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania ani aplikacji.


ILE KOSZTUJE GRA?

Będziesz grać w pojedynkę? - dorzuć 15 złotych.

Będziesz grać w 2 lub więcej osób? - dorzuć 30 złotych.

Tak szybko jak to możliwe, ale nie później niż do 4 godzin od zaksięgowania wpłaty otrzymasz na mail podany w zrzutce e-mail z hasłem do wejścia do gry. Działamy codziennie między 9.00 a 20.00.


JAK DŁUGO AKTYWNE JEST HASŁO DOSTĘPU DO GRY?

Hasło jest aktywne 30 dni od daty wysłania przez nas maila do Ciebie.


CZY W TRAKCIE GRY MOGĘ UZYSKAĆ PODPOWIEDZI DO ZADAŃ?

Tak, jest taka możliwość. Wyślij prośbę o podpowiedź na [email protected]. Odpowiemy tak szybko jak to możliwe, ale nie później niż 4 godziny od otrzymania zapytania. Działamy codziennie między 9.00 a 20.00.


JAK POZNAM ROZWIĄZANIE GRY?

Na koniec otrzymasz do wypełnienia Raport Finalny, w którym odpowiesz na pytania sprawdzające jak Ci poszło. Wraz z raportem otrzymasz dostęp do klucza odpowiedzi oraz do filmiku, w którym możesz sprawdzić co wydarzyło się naprawdę.


ZAGRAJ W INNĄ NASZĄ GRĘ ZA DARMO I POZNAJ NAS BLIŻEJ!

Wahasz się, czy taka kryminalna gra online może być fajna? Jeśli tak, to zapraszam Cię do gry, którą udostępniłam na stronie Silesia Events zupełnie za darmo. Da Ci obraz kim jestem ja i moi koledzy i co się dzieje w naszych głowach:-) A jeśli Ci się spodoba, to pamiętaj, że  gra „Kryptonim GIZD” zaskakuje rozwiązaniami i trudnymi zadaniami, których celowo nie "sprzedałam" w darmowej wersji.

Zapoznaj się z zasadami i zacznij bezpłatną zabawę!

DARMOWA GRA KRYMINALNA ONLINE "TAYEMNY MORD"


KIM JESTEM I DLACZEGO KORZYSTAM ZE ZRZUTKA.PL?

Nazywam się Dorota Janas. Odkąd pamiętam uwielbiałam wymyślać i organizować atrakcje i zabawy dla rodziny, kolegów i koleżanek. Nic dziwnego, że po latach pracy w dziale PR i pasjonującym zarządzaniu pierwszym w Polsce Tyskim Muzeum Piwowarstwa postanowiłam założyć własną, małą ale śmiałą firmę eventową. Od 2009 działam z wielką pasją razem z grupą współpracowników. Zorganizowaliśmy dziesiątki gier miejskich, fabularnych i team-buildingowych dla instytucji, samorządów i firm. Niestety, w związku z pandemią nastąpił ogromny kryzys - odwołano wszystkie imprezy aż do czerwca, a wszystko wskazuje na to, że dalej też nie będzie łatwo, bo wiele imprez już teraz zostało przeniesionych na przyszły rok lub zupełnie odwołanych. Z dnia na dzień straciłam możliwość zarobkowania, kryzys przeżywają również moi partnerzy biznesowi i współpracownicy.


Mimo to daję z siebie wszystko! Początkiem kwietnia z nieodpłatną pomocą współpracowników udostępniłam ZA DARMO wszystkim chętnym pierwszą grę online w klimacie dwudziestolecia międzywojennego. Z radością odebrałam dziesiątki sygnałów, że gra przyniosła uczestnikom odrobinę wytchnienia w tym pełnym lęku i napięcia czasie. Chcę działać dla Was dalej, ale potrzebuję do tego Waszego wsparcia, również finansowego. Zebrane środki przeznaczę na rozwój oferty online. Stąd właśnie zrzutka na grę.


Z góry dziękuję za Wasze wsparcie i udostępnianie tej zbiórki.


WAŻNE!

10% kwoty zebranej każdego miesiąca zostanie przekazane na cel charytatywny - zbiórkę na leki przywracające zdrowie żonie naszego kolegi, która przeszła ciężką chorobę nowotworową

ZBIÓRKA DLA AGNIESZKI

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 67

 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
15 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

755 267 zrzutek

i zebrali

547 254 706 zł

A ty na co dziś zbierasz?