Ratunek dla Shady! ID: 8kgt6e

Ratunek dla Shady! ID: 8kgt6e

4 465 zł z 5 000 zł

89%

4 465 zł

4 465 zł

z 5 000 zł

zakończona

zakończona

27.03.2020r

135

135

wspierających
89%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Shady..

Nie miała lekkiego życia.. żyła u boku bezdomnego, chorego psychicznie i uzależnionego człowieka.. Ale tylko to miała.. Czasem ją kopnął, czasem przytulił, czasem zapomniał dać jeść, pić, ale czasem nakarmił.. Nie miała wyboru.. żeby przeżyć musiała przy nim tkwić.. więc bardzo bardzo mocno się go trzymała.. bojąc się co przyniesie każda chwila, każda godzina. Pewnie miała nadzieję.. Ale los zadrwił z niej przeokrutnie.. Wybuchł pożar.. nie wiem, czy człowiek, który miał Shady się do niego przyczynił.. Teraz to nieważne. Shady płoneła..Może próbowała go ratować.. Nie wiemy.. Wiemy, że on ją zawiódł.. Śmierć jednak nie przyszła.. O nie.. Los kolejny raz zadał cios tej sponiewieranej istocie.. Shady udało się wyjść.. Ale nikogo nie obchodziło poparzone ciałko bezdomnego psa.. Nikogo nie wzruszył potworny ból poparzonego, bezradnego stworzenia.

Nikogo..

Oprócz Niej..

Marina.. Marina pochyliła się nad tym okaleczonym ciałkiem i zobaczyła żywą, czującą istotę..

Lekarze mówią, że Shady będzie żyć, ma szansę wyjść z tego..

Ale koszty są OGROMNE

Wierzę, że tym razem LOS dla Shady będzie inny. Że pokażemy jej, że jest WAŻNA.. i wierzę, że dzięki tej tragedii- ktoś, kto ma SERCE, pokocha ją i da jej to czego nigdy nie miała- dom, miłość, troskę i bezpieczeństwo.

Ale teraz Shaduniu walcz, teraz o tym nie myśl- śpij, jedz, wracaj do zdrowia, a my zajmiemy się resztą!! Jesteś już bezpieczna, zrobimy co w naszej mocy, żeby nie bolało..


Pies przebywa pod opieką Mariny na Ukrainie. Dziewczyna, która ma pod opieką ponad 500 psów- każdy z podobnie okrutną historią.. Psy, które umierały na ulicy, a ludzie odwracali zwrok. Bo tam tak jest. Marina regularnie przyjeżdża do mnie po pomoc (finansową, leki, karmę, ubrania, preparaty itp.). Pomagam jej stale od ponad 2,5 roku. Przytulisko tej biednej dziewczyny pęka w szwach :( Zobaczcie jakie tam piekło...

https://www.facebook.com/shelterFriendDnepr

Z pieniędzy rozliczam się tu, zapraszam też tam na bazarek - może ktoś dysponuje czasem i mógłby nam pomóc?:

https://www.facebook.com/groups/2061831827433938

Moją wiarygodność można potwierdzić u Mariny Bolokhovets (profil na FB Marina Friend lub Marina Dilly) wolontariuszki walczącej z cierpieniem zwierząt na Ukrainie w Dniepropietrowsku i jednocześnie założycielki jednego z 3 (!) na całą Ukrainę prywatnych schronisk. Mieści się ono pod adresem : Dniper City, Villige Antonovka. Krainya Street 4. Pozostałe psy muszą walczyć o życie na ulicy- z głodem, chorobami i okrucieństwem ludzkim.

Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies (za wsparcie ich działań i za adopcję Pielgrzyma- w linku nasza historia- https://www.facebook.com/events/1738201389730093). Myślę, że moją uczciwość potwierdzi też wiele osób z FB , które obserwują moją 2,5 letnią aktywność (wyłącznie charytatywną) na FB, część z nich aktywnie wspiera inicjatywę pomocy.. tam, gdzie diabeł panoszy się na dobre w ludzkich sercach..


Wpłacający135

 
Dane ukryte
500 zł
K
Komitet Społeczny Podaj Pomocną Dłoń
250 zł
 
Żaneta
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
UH
Urszula Halecka
100 zł
EG
Ewa Gronostajska
100 zł
D
Dorota D.
100 zł
ER
Ewa Romanów
100 zł
AB
Agnieszka Bylska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 359 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?