MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA ID: 8u8dfj

6 370 zł z 30 000 zł

21%

6 370 zł

z 30 000 zł

zakończona

16.08.2019r

62

wspierających
21%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

KIBICE DLA - MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA - POMOC W ROZWOJU I DZIAŁALNOŚCI KLUBU

Kibice dla:

MKS Babia Góra Sucha Beskidzka

Za nami piękny sezon i długo oczekiwany awans (powrót) do Ligi Okręgowej. Zawodnicy dali z siebie wszystko. Ciężko trenowali, a atmosfery w drużynie i frekwencji na treningach zazdroszczą zespoły nie tylko z powiatu suskiego.

Podziękujmy i wspomóżmy drużynę i zawodników na tym wyższym szczeblu.

O KLUBIE :

Nasz klub powstał w 1918 roku. W zeszłym roku (2018) świętowaliśmy 100-lecie klubu, o którym było bardzo głośno w naszym powiecie, ponieważ zagraliśmy z drużyną Wisły Kraków. W tym sezonie zmotywowani i niesamowicie waleczni do ostatniego decydującego meczu awansowaliśmy do Ligi Okręgowej. Owe ostatnie spotkanie z Astrą Spytkowice zgromadziło prawie 1000 osób. Jesteśmy dumni z tego, że grają swoje chłopaki z Suchej i okolicy, nie najemnicy, jak to niestety zdarza się już na tym poziomie rozgrywek.

BABIA GÓRA - to nie tylko drużyna seniorów, ale najliczniejsza w powiecie młodzież grająca w piłkę - dzielona kolejno na grupy od najmłodszych lat : - bambino, - skrzaty, - orliki, - żaki, - młodziki, - trampkarze, - juniorzy.

CEL ZBIÓRKI:

Utrzymanie tylu zespołów to nie lada wydatek, a chcąc rozwijać i zdobywać kolejne osiągnięcia Klubu oraz by móc szkolić kolejne pokolenia zawodowych piłkarzy takich jak obecnie : Bracia Mak Mateusz (Mistrz Polski 2018/19 Piast Gliwice) i Mak Michał ( Lechia Gdańsk – Obecnie Wisła Kraków), Kubasiak Kacper i Matysek Patryk (obaj Cracovia), Rak Sebastian (Elana Toruń),

potrzebujemy TWOJEGO WSPARCIA!

Przed klubem kolejny sezon, kolejne wydatki, kolejne inwestycje, no i oczywiście kolejne ZWYCIĘSTWA. J

Seniorzy zagrają na wyższym szczeblu, co wiąże się z dalszymi wyjazdami oraz wyższymi opłatami sędziowania. Należy także zainwestować w wymianę i uzupełnienie sprzętu. Kto był na ostatnim meczu, ten wie, że chłopaki rozdali kibicom swoje koszulki (i nie tylko koszulki;) ).

Mimo wsparcia miasta Sucha Beskidzka i ludzi dobrej woli, wiemy że potrzeba sporo pieniędzy, aby wszystko zagrało jak najlepiej. A gdzie tkwi siła MKS Babia Góra Sucha Beskidzka? W TOBIE, W NAS, KIBICACH!Oczywiście nie musisz być kibicem MKS BABIA GÓRA, KAŻDY może wesprzeć nasze miasto SUCHA BESKIDZKA w rozwoju działalności PIŁKI NOŻNEJ.

Podziękujmy i pokażmy, że jesteśmy z KLUBEM, MIASTEM. Jesteśmy dumnymi kibicami!

Liczy się każda, nawet najdrobniejsza wpłata.

Wszystkie pieniądze zostaną przekazane MKS Babia Góra Sucha Beskidzka w pierwszej kolejności na działalność zespołu seniorów w rundzie jesiennej sezonu 19/20 oraz dla młodszych grup ( klub szczegółowo rozliczy się z tego na co przeznaczył zebrane pieniądze ).

Zbiórkę organizujemy za zgodą Zarządu Babiej Góry.

Pokażmy wszyscy, w Polsce i za granicą, gdzie jest nas wielu, że mamy w sercu Babią Górę.

Doceńmy zawodników, którzy po pracy mają jeszcze siłę i trenują, aby z dumą reprezentować nasz klub!

BABIA GÓRA GÓRĄ JEST… I BĘDZIE… J

GRAMY RAZEM !!! UWAGA !!! * Osoby wpłacające min 50zł OTRZYMAJĄ KSIĄŻKĘ lub ODZNAKĘ wydaną na 100-LECIE klubu (do wyczerpania zapasów ok. 200 sztuk łącznie). * Osoby które wpłacą 1000zł lub więcej OTRZYMAJĄ SPECJALNĄ WEJŚCIÓWKĘ upoważniającą do bezpłatnego wejścia VIP na mecze na stadionie MKS BABIA GÓRA przez CAŁY sezon 19/20 z możliwością zarezerwowania krzesełka na trybunie ORAZ KSIĄŻKĘ I ODZNAKĘ. *** Po wpłacie prosimy o wysłanie maila na adres: [email protected] z danymi z wpłaty w celu weryfikacji zgodności. Zarząd otrzyma listę i na jej podstawie w klubie będzie możliwość odebrania książek, odznak oraz wejściówek VIP.

LICZYMY NA CIEBIE !

Ze sportowym i kibicowskim pozdrowieniem KIBICE MKS BABIA GÓRA SUCHA BESKIDZKA.

Wpłacający62

M
Michał
ukryta
Jakub Ścieszka
20 zł
F
Filip
50 zł
JS
Janusz Szklarczyk
ukryta
TK
Tomasz Kowaliczek
500 zł
MM
Mateusz Mielec
50 zł
AB
Artur Baczewski
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
JK
JACEK KOŁODZIEJ
100 zł
RJ
Robert Jarosz
100 zł
Zobacz więcej

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Odznaka - 100 lecie klubu MKS Babia Góra

Odznaka - 100 lecie klubu MKS Babia Góra


wybrano 26 razy (pozostało 74 z 100)

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Książka - 100-lecie klubu MKS Babia Góra

Książka - 100-lecie klubu MKS Babia Góra


wybrano 10 razy (pozostało 90 z 100)

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

WEJŚCIÓWKA VIP + ODZNAKA + KSIĄŻKA

SPECJALNA WEJŚCIÓWKA upoważniającą do bezpłatnego wejścia VIP na mecze na stadionie MKS BABIA GÓRA przez CAŁY sezon 19/20 z możliwością zarezerwowania krzesełka na trybunie ORAZ KSIĄŻKĘ I ODZNAKĘ.

(pozostało 100 z 100)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

383 818 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?