id: 8ympxw

Wyrzykowski - Dalsza walka z poplecznikami Rafała G.

Wyrzykowski - Dalsza walka z poplecznikami Rafała G.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 548 zrzutek i zebrali 1 198 551 610 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Pierwsze materiały obciążające Rafała G. i jego popleczników zostały przekazane kancelarii prawnej do analizy i do przygotowania KILKUNASTU stosownych pozwów.


  OMZRiK prowadzi zrzutkę przeciw Pawłowi Wyrzykowskiemu, której opis łamał prawo - Zrzutka.pl nakazała OMZRiK edycję opisu ich zrzutki i usunięcie treści łamiących prawo. Mimo wymuszonych poprawek ów opis nadal jest kłamliwy. Wśród materiałów przekazanych Kancelarii znajduje się rozmowa, w której Rafał G. pisze do żony Pawła Wyrzykowskiego wiadomości na Messengerze, w których sugeruje, że jej córeczka będzie miała problemy.


  Mimo kolejnych przegranych postępowań OMZRiK na Facebooku i Twitterze kontynuuje pomówienia w stronę Pawła Wyrzykowskiego. Powiedzmy wspólnie: dosyć kłamstw, dosyć wyłudzeń, czas na konsekwencje za nieudolne próby zastraszania i niszczenia czyjegoś życia w imię osiągnięcia łatwych korzyści finansowych.v334ee037f914a29.jpeg

  1Komentarz
   
  2500 znaków
   

  Andrew Zych • 15.04.2023 17:34

  Trzymaj się Paweł, we've got your back ! Dzisiaj Paweł, jutra ja, lub ty. Do broni, czyli do portfeli ! Pokażmy totalniak, że nas mogą....

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zrzutka na działania zmierzające do ukarania kolejnych osób, które łamią prawo. Tych osób jest wiele i mają związek z kłamliwymi, przestępczymi wpisami umieszczanymi przez konta FB i Twitter "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych". Portale nie reagują na zgłoszenia fałszywych informacji, a jednym z celów kłamliwych wpisów jest nakłanianie ludzi, którzy w dane kłamstwo uwierzą, do wysyłania przelewów na podane konto. Pomawiany Paweł Wyrzykowski od lat jest weryfikowany przez Prokuraturę jako niewinny zarzucanych mu w owych wpisach czynów i intencji. Ani jedno zawiadomienie wobec niego nie było skuteczne, co doprowadza autorów pomówień do coraz większej frustracji i idących za nią absurdów. Nagłaśnianie tej sprawy spowodowało, że napisał do mnie sam poszukiwany listem gończym przestępca Rafał G. słowami: "Cześć Natalio chciałabym z Tobą porozmawiać. Sprawa jest ważna, bo może dotyczyć twojej przyszłości i przyszłości twojej córeczki.(...)wiem, że jest Pani mamą i odpowiedzialną dorosłą osobą i nie naraziła, by Pani jak sądzę swojej przyszłości i przyszłości dziecka dopuszczając się czynu zabronionego".


List gończy: https://poszukiwani.policja.pl/pos/form/r13858472493661,GAWEL-RAFAL.html


Prawo łamane jest nie tylko we wpisach, ale również w komentarzach do nich. Wszystkie zostały zabezpieczone i czekają na ubranie w pozwy. Nie mogąc pociągnąć do odpowiedzialności tchórzliwie i anonimowo pomawiających przestępców, można jednak wyciągnąć konsekwencje wobec łamiących prawo komentujących oraz innych osób powiązanych z przestępczymi wpisami. Ostatecznym sukcesem będzie dotarcie do rzeczywistych autorów kłamstw i pomówień oraz pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. Niestety, bardzo łatwo jest się wyprzeć anonimowych wpisów przed sądem, a oto przykładowa sytuacja, w której dana osoba nie przyznaje się do autorstwa wpisów ani do wiedzy, kto może być ich autorem. Niestety, fundacja, pod którą "podszywają się" strony na FB i Twitterze nie podjęła kroków, aby "fałszywe" strony i przestępcze wpisy zniknęły z mediów społecznościowych.


Chętnie również pomożemy innym pomawianym i oczernianym osobom oraz tym, wobec których stosowane są bezprawne groźby.


Stop kłamstwom i pomówieniom. Stop groźbom i atakowaniu rodziny.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 198

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków