id: 9bb93h

Na leczenie, załatwienie dokumentów i przelot Luny z Meksyku do Polski

Na leczenie, załatwienie dokumentów i przelot Luny z Meksyku do Polski

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 249 zrzutek i zebrali 1 163 084 969 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomożecie Lunie? Gdy Luna miała około dwóch miesięcy, znaleźliśmy naszą meksykańską pieszczoszkę na końcu świata w środku nocy, na ulicy, chorą, samotną, pełną pcheł i kleszczy - i chociaż ja osobiście z kotami żyłam na zasadzie „na bliżej niż dwa metry nie podchodź”, to ta mała sierotka skradła nam serca. Pierwotnie mieliśmy zamiar pomóc małej dojść do sprawności, nakarmić i wypuścić. Po kilkutygodniowej walce o jej zdrowie i życie doprowadziliśmy ją do pełni sił i chociaż nie mamy dużego doświadczenia ze zwierzętami, postanowiliśmy ją zatrzymać i… zabrać do Polski ♥️


Wszystko pięknie, jednak ani leczenie Luny, które było kosztowne, ani ogarnięcie jej dokumentów, ani przewiezienie Luny do Polski nie wchodziło w nasz budżet, który i tak był ograniczony. Za namową kilku osób zwracamy się zatem do Was o pomoc finansową w pokryciu kosztów jej leczenia, załatwienia odpowiednich dokumentów i transportu samolotem do Polski. Poniżej przedstawiam rachunki i lekarstwa, za które zapłaciliśmy, by pomóc uratować jej zdrowie i życie. Dołączam także całą dokumentację medyczną w języku hiszpańskim. Dodatkowe koszty, które ponieśliśmy to odpowiedni transporter, jedzenie, kuweta, żwirek, zabawki itd.


Jeśli więc chcecie jej sprawić prezent na nowy rok, byśmy mogli z mężem ją odpowiednio przywitać w Polsce, to bardzo proszę o chociaż najmniejszą pomoc. Każda złotówka się dla nas liczy! 


Dziękujemy w imieniu swoim i Luny!


PS. Poniżej zobaczycie też zdjęcia „przed i po”, czyli pierwsze kilka dni z nami oraz to jak wyglada teraz :)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!