id: 9hpb9v

Kilkanaście psów z nużeńcem i staruszka. Pomocy!

Kilkanaście psów z nużeńcem i staruszka. Pomocy!

0 zł 
z 5 000
0%
zakończona 22.08.2022r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Szczerze to brakuje mi słów na opisanie tej sytuacji. Kilkanaście chorych na nużeniec psów i starsza Pani żyjąca w urągających człowiekowi warunkach.

Informację o tej sytuacji otrzymaliśmy od anonimowej osoby. To było oczywiste, że trzeba tam jechać i chociaż zobaczyć. Zapakowaliśmy auto suchą i mokrą karmą i ruszyliśmy. To co tam zastaliśmy, rzuciło nas na kolana.

Koszmar, to ogólne określenie całej sytuacji. Zdjęcia pokazują wszystko.

Psy mieszkają w starej oborze z prowizorycznie zbudowanym, małym wyjściem na dwór. Smród, brud i gryzące się pomiędzy sobą psy, do tego starsza kobieta żyjąca w tragicznych warunkach. Nie wiemy nawet ile jest tych psów, Pani też nie wie. Gdy byliśmy tam, część zwierząt schowała się za starą kanapą wstawioną do tej obory.

 

Psy nie są wychudzone, Pani prawie całą swoją emeryturę poświęca na utrzymanie zwierząt. Przy czym nie są zaszczepione, wysterylizowane i rozmnażają się między sobą :(

Najgorsze jest jednak to, że zwierzęta są agresywne. Gryzą nawet opiekunkę.


Naprawdę nie wiemy, jak pomóc.

My nie jesteśmy w stanie zabrać choćby jednego z tych zwierząt a tym bardziej z nużeńcem. Mamy w KundelDomku ponad 50 psów. Kolejne 40 mieszka w płatnych hotelikach. Koszty jakie ponosimy miesięcznie są ogromne. Każdego miesiąca walczymy, by nie popaść w długi. 

To, co możemy zrobić to jedynie poprawić ich warunki bytowania. Pomóc zbudować porządny wybieg. Wysterylizować suczki, których jest zdecydowanie więcej niż psów, dokarmiać oraz próbować leczyć. W ten sposób pomożemy zarówno zwierzętom jak i starszej Pani. Jednak do tego potrzebna jest Wasza pomoc. Nas nie stać na taka finansową pomoc :(

Prosimy, pomóżcie! Nie tylko zwierzętom, ale także tej kobiecie. Gmina, w której mieszka, delikatnie mówiąc wypięła się na nas. Zostaliśmy sami i nie potrafimy przejść obok.

Jeszcze raz proszę Was o pomoc.


z347945af2a47d3c.jpegla563266726958f2.jpegsad80745d91437e9.jpeghd8b3ac213911f0f.jpeggabdeed4bd02f0ff.jpegi3652f27f2896536.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

891 512 zrzutek

i zebrali

832 069 353 zł

A ty na co dziś zbierasz?